5 способів як заробити криптовалюту без вкладень!

Article image
List

Зростання вартості криптовалют збільшило популярність сфери в цілому і пробудило інтерес до неї серед нових учасників. Оскільки криптовалюти є високоприбутковим інструментом, при інвестуванні в них завжди є певна частка ризику.

Новачки не мають достатніх знань про ринок, що викликає певні побоювання та сумніви при інвестуванні. Тому ідеальний варіант для багатьох — “спробувати” криптовалюту без вкладень.

У цій статті ми докладно розберемося в питанні: чи можна отримати криптовалюту безкоштовно, стати власником крипти без вкладень, розглянемо кілька простих способів як отримати криптовалюту безкоштовно та увійти на цей ринок без ризику.

Кому вигідна "безкоштовна роздача" криптовалюти?

Коли хтось говорить «безкоштовно», «без вкладень», «безкоштовна роздача» — це одразу викликає певні сумніви, тому спочатку необхідно розібратися хто і навіщо віддає криптовалюту безкоштовно.

Сфера криптовалют є порівняно молодою. Перший Bitcoin був видобутий у 2009 році, а альткоїни з'явилися ще пізніше. Ринок активно розвивається і досі дуже часто з'являються нові проєкти, яким необхідні нові користувачі, увага вже наявних учасників ринку, а також якомога ширше охоплення аудиторії.

Безкоштовна роздача токенів проєкту (криптовалюти) для привернення уваги людей досить-таки ефективна з цією метою. Іноді криптовалюту можна отримати умовно безоплатно, тобто за виконання певних простих дій. Робиться це все для охоплення більшої кількості аудиторії.

Де і як безкоштовно отримати криптовалюту?

Існує всього кілька способів, як заробляти криптовалюту без вкладень:

 1. Airdrop;

 2. Крани;

 3. Баунті;

 4. Онлайн-ігри;

 5. Вивчення проєктів.

Спосіб №1: Airdrop

Изображение 2024 05 31 193451639

Airdrop – це пряма, безкоштовна роздача криптовалюти. Зазвичай потрібно пройти реєстрацію та зробити декілька нескладних дій (отримати криптовалюту за реєстрацію, поставити лайк, написати коментар, здійснити тестову транзакцію тощо). Найчастіше такі акції проводяться новими проєктами з метою збільшення аудиторії, тому вони знайомлять користувача з функціональністю та принципами роботи самої системи.

Однак і великі проєкти часто використовують цей спосіб, оскільки при малих початкових витратах його ефективність буває високою.

Аірдроп не зробить вас багатим, тому що його розмір часто варіюється від 5 до 500 доларів.

Проте іноді трапляються і винятки з правил. З них ми й почнемо. Це ті монети, які вже не роздають, але на їхньому прикладі буде зрозуміло, скільки приблизно можна отримати у випадку дуже вдалого аірдропу.

1inch

Це агрегатор децентралізованих торгових майданчиків, який дозволяє робити вигідні обміни будь-яких токенів на блокчейні Ethereum.

Роздача токенів проєкту проходила 24 грудня 2020 року, а користувачі для отримання 600 токенів мали здійснити угоди на суму 20 доларів США. На момент розподілу аірдропу токен коштував приблизно 1 долар США, а до травня 2021 року торгувався за ціною 7 доларів США. Виняткові щасливчики змогли отримати 3420 доларів прибутку.

До речі, платформа проводила аірдроп двічі. Зважаючи на все, розробники вважали цей вид маркетингу досить ефективним, а користувачі залишилися задоволені.

Uniswap

Децентралізована біржа Uniswap проводила аірдроп токенів UNI (нативного токена проєкту) у вересні 2020 року. Користувачі платформи мали право на отримання 400 токенів UNI, а постачальники ліквідності в пули Uniswap — по 1000 токенів.

На момент отримання аірдропу токен коштував близько 3 доларів США і постачальники ліквідності змогли отримати понад 3 тис доларів США. У травні 2021 року ціна токена UNI становила 45 доларів США, що дало можливість тим людям, які тримали монету, отримати від 31 тис. доларів США прибутку.

Однак навіть у такому способі отримання умовно безкоштовної криптовалюти є мінуси: для користування децентралізованим обмінним майданчиком потрібна невелика кількість ETH та вміння здійснювати угоди, що може бути дивовижею для новачка.

Пропонуємо розібратися з простішими способами, які підійдуть будь-якому користувачу та є актуальними.

Спосіб №2: Крани

Изображение 2024 05 31 193648131

Кран криптовалют — це сайт, де можна отримати криптовалюту безкоштовно, виконуючи найпростіші завдання (перегляд рекламних матеріалів, введення капчі і т.д.). За їх успішне виконання ви отримуєте криптовалюту на ваш гаманець. Розберімося яку криптовалюту можна отримати безкоштовно.

Сайти-крани поділяються на 2 типи:

 1. дискретні крани — сервіси, які виплачують винагороду через певні часові проміжки;

 2. накопичувальні крани — у цьому випадку потрібно накопичити певну суму, перш ніж ви зможете поставити кошти на виведення.

Список Біткоїн кранів:

 • Freebitcoin — тут ви можете отримувати біткоїн щогодини. Сервіс виводить гроші на гаманець FaucetHub. Мінімальна сума виведення — 1 сатоші (маленька частина Біткоїна);

 • Satoshi Hero — на цьому сайті присутній не лише кран, а й ігри та offer walls (стіна пропозицій). Ви отримуєте криптовалюту за успішне проходження капчі, сервіс дозволяє збирати від 5 до 100 000 сатоші. Мінімальна сума виведення — 30000 сатоші;

 • AdBTC — за перегляд сайтів рекламодавців на цьому сервісі ви отримуєте 30-50 сатоші.

Спосіб №3: Баунті

Одним з популярних способів отримання криптовалют є баунті-програми. На відміну від аірдропу, де користувач виконує найпростіші дії, баунті-програми є комплекснішим набором завдань, які найчастіше виконуються протягом тривалого часу і не один раз. Це може бути написання ознайомлювальних статей, зйомка оглядів та навчальних відео, лайки та репости в соціальних мережах проєкту, а також участь у передплатній кампанії на криптофорумі.

Багато баунті-програм можна знайти на криптовалютному форумі BitcoinTalk.

Не забувайте стежити за соціальними мережами Trustee, там ви знайдете актуальні конкурси та розіграші для отримання ще більшої кількості криптовалют!

Спосіб №4 Онлайн-ігри

Цей спосіб існує спеціально для тих, хто любить поєднувати приємне з корисним.

Изображение 2024 05 31 193901709

Переваги Blockchain геймінгу

 • можливість заробляти криптовалюту, коли граєте в ігри;

 • отримання унікальних та цінних предметів у вигляді NFT токенів, які згодом можна вигідно перепродати;

 • безпека. Ви можете легко перевірити в базі даних блокчейн коли та на яку адресу було отримано предмет (токен NFT), а також скільки він коштує.

Спосіб №5 Earn від Coinmarketcap & Binance

Існує ще один спосіб безкоштовного отримання криптовалюти. Це спільний проєкт біржі Binance та аналітичного сервісу Coinmarketcap. Називається він Coinmarketcap earn.

Це освітній проєкт, який дозволяє вам взяти участь у безкоштовній роздачі криптовалют за вивчення нових проєктів. Інакше кажучи, сервіс надає вам всю інформацію про новий проєкт, а потім пропонує пройти коротке опитування.

Якщо ви були досить уважні і чітко зрозуміли як проєкт працює, ви зможете легко відповісти на запитання, а після вас винагородять невеликою кількістю токенів того проєкту, який ви вивчали.

Цей спосіб ідеально підходить для новачків, тому що не вимагає від вас нічого, крім бажання розібратися в криптовалюті. Однак кампанії періодично закінчуються і з'являються нові, тому іноді доведеться почекати та періодично перевіряти сторінку Coinmarketcap.

Не забувайте про такий умовно безкоштовний механізм отримання криптовалюти як cнапшот. Цей спосіб підходить лише тим, хто вже має криптовалюту.

Іноді проєкти дозволяють отримати криптовалюту безкоштовно за утримання певних токенів. Наприклад, нещодавно проходив снапшот проєкту Symbol, де всі холдери XEM отримали безкоштовно криптовалюту XYM.

У грудні 2020 року команда Flare Network оголосила дату снапшоту адрес Ripple (XRP) для проведення найбільшого ейрдропа (Airdrop) токенів Spark.

Великими та відомими снапшотами можна вважати снапшот BTC, коли всі холдери отримали Bitcoin Cash, а також снапшот ETC, після якого користувачі стали власниками ETH.

Як мінімізувати комісію мережі при заробітку на кранах

Не варто забувати, що за кожен переказ у мережі біткоїн необхідно заплатити комісію майнерам. Як ми вже писали в інших статтях, розмір комісії залежить від завантаженості мережі та ваги транзакції (кількості входів).

Якщо ви отримаєте невелику кількість біткоїна з багатьох джерел, то комісія мережі при розпорядженні цією частиною біткоїна може бути дуже високою та нівелювати заробіток на кранах.

На прикладі Trustee Wallet ми розберемо, як максимально знизити цю комісію. Ось що рекомендовано зробити, щоб оптимізувати комісію за великої кількості входів:

Изображение 2024 05 31 194035064

 1. Скопіювати свою адресу в біткоїні, надіслати весь баланс на неї.

 2. Зайти в додаткові налаштування (клікнути на значок "шестірні" в нижньому лівому кутку).

 3. У меню вибрати пункт "Встановити комісію вручну".

 4. Встановити мінімальну ціну за байт. Ви можете вказати значення «1» або будь-яке інше. Далі необхідно натиснути “Застосувати” та дотримуватися вказівок застосунку для завершення транзакції.

Таким чином майнерська комісія буде встановлена на мінімальному значенні. Існує ймовірність, що коли мережа буде розвантажена, ваша транзакція буде підтверджена майнерами.

Мінусом цього способу є відсутність гарантій підтвердження транзакції.

Плюс у тому, що в разі її підтвердження ви оптимізуєте кількість входів. Тобто всі ваші частини біткоїна, отримані на декількох сайтах-кранах, будуть перенаправлені на одну (вашу) адресу і матимуть один “вхід”. При відправленні вказаної частини біткоїнів на інший гаманець вага транзакції суттєво зменшиться.

Висновок

Незважаючи на те, що ринок криптовалют все ще залишається досить ризикованим для інвестицій, тут справді можна почати заробляти без вкладень. Успіх, як і в будь-якій справі, залежить виключно від вашої завзятості, старань та посидючості. Як то кажуть, час – гроші. Чим більше часу ви будете витрачати в цій сфері, чим більше ви вивчатимете і цікавитиметесь, тим більшого результату зможете досягти.

Взяти участь у безкоштовній роздачі криптовалют ви зможете різними способами. Комусь більше підійде варіант старанного збору різних аірдропів, комусь буде комфортніше спілкуватись на форумах і в чатах і отримувати за це токени, хтось знайде себе у створенні контенту. Місце на ринку криптовалют знайдеться для всіх.

Інші статті варті уваги

Встанови мультивалютний гаманець Trustee Wallet прямо зараз!

Купуй, продавай, торгуй і заробляй криптовалюту
Завантажити Trustee Wallet