Крани криптовалют: якими вони бувають, як і скільки можна заробити

Article image
List

Криптокрани – це гарний спосіб заробити першу криптовалюту новачкам без знань, вкладень та навичок. У цій статті розповімо що таке криптовалютні крани, які види бувають і як на них заробити.

Крани криптовалют – що це?

Изображение 2024 06 04 210819149

Криптовалютні крани – це сервіси, які платять невелику суму в криптовалюті за виконання простих дій, наприклад, розгадування капчі, перегляд реклами, проходження опитувань або встановлення мобільних застосунків. Криптокрани бувають у вигляді мобільного застосунку або веб-сайту.

Найпопулярніший і найпростіший спосіб збору криптовалюти – розгадування капчі та прокручування «колеса фортуни» з певною періодичністю. Залежно від того яке число випаде, ви можете отримати від ⅕ цента до $200. Звичайно, чим більша винагорода, тим менша ймовірність випадання числа. Тому великі виграші випадають рідко.

Різновиди криптокранів

Крани поділяються на дискретні та накопичувальні.

Дискретні – це крани криптовалют із миттєвим виведенням коштів. Це означає, що ви можете виводити монети одразу, як тільки їх отримали. Однак такі крани зараз зустрічаються рідко, оскільки комісії за переказ перевищують суму винагород. Тому дискретні крани використовують проміжні гаманці, на яких можна накопичувати криптовалюту, отриману з різних кранів.

Накопичувальні біткоїн-крани з виплатами встановлюють ліміти на виведення коштів. Вивести кошти можна як тільки накопичиться мінімальна сума. Чим активніше користувач збирає монети та виконує завдання, тим швидше накопичиться сума для виведення.

Ще бувають автоматичні крани криптовалют, де користувачам нараховуються монети без їхньої участі, а збір ревардів відбувається навіть коли вони сплять. Єдина вимога – вкладка з краном має бути активною.

Переваги та недоліки криптокранів

Крани підходять для новачків, але великі суми заробити на них навряд чи вийде. Коли ви виконуєте звичайні дії, то й оплата за них буде відповідна. Але для знайомства з криптовалютами без ризиків та особливих зусиль криптокрани – гарний варіант.

До того ж накопичені монети можуть зрости у ціні. Наприклад, якби ви збирали криптовалюту в 2014 році, то за одну вирішену капчу могли отримати близько 1000 сатоші або більше.

Концепцію біткоїн-кранів вперше розробив Гевін Андерсен ще в 2010 році. Користувачі могли отримати 5 BTC за виконання простих завдань, які мали на меті поширити інформацію про нову технологію.

Дивіться відео про ТОП криптокранів

Криптовалюта безкоштовно: крани не вимагають вкладень

Головна перевага криптокранів – можливість заробити криптовалюту без вкладень та з мінімальними зусиллями. Користувачам не потрібно вивчати як майнити чи торгувати криптовалютами. Для отримання монет з кранів достатньо виконувати прості дії, які добре їм знайомі:

  • Введення капчі;

  • Проходження опитувань та квізів;

  • Перегляд реклами;

  • Кліки;

  • Встановлення застосунків та інше.

Ризики

Користувачі криптокранів несуть мінімальні ризики, оскільки на облікових записах зазвичай зберігаються невеликі суми криптовалют.

Якщо сайт передбачає таку можливість, захистіть свій обліковий запис двофакторною автентифікацією (2FA), щоб запобігти злому. Криптокрани нерідко зазнають фішингових атак, тому зловмисники можуть забрати ваші монети, якщо отримають доступ до облікового запису.

При накопиченні мінімальної суми для виведення краще відразу вивести монети на децентралізований криптогаманець, оскільки найчастіше життя криптокранів не є довгим. Якщо збираєте різні криптовалюти з кількох кранів, зручніше використовувати мультивалютний гаманець, щоб зберігати криптоактиви в одному місці. Для цієї мети чудово підійде гаманець Trustee з простим та зручним інтерфейсом. У ньому ви можете зберігати Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) та багато інших криптовалют і токенів.

Шахрайство

Окрім фішингових сайтів, регулярно з'являються шахрайські крани, які не платять користувачам. Стережіться таких сайтів. Ось кілька порад, як визначити шахрайські криптокрани:

  • Занадто великі нагороди. Якщо виплата за одну вирішену капчу перевищує кілька центів – це привід насторожитись. У таких випадках кран швидко став би збитковим і закрився. Звісно, бувають крани, які за активність підвищують винагороди, але це вимагатиме чимало часу та вкладень.

  • Висока мінімальна сума для виведення. У середньому ліміт виведення в накопичувальних кранів становить 30 000 сатоші. Якщо ця сума становить, наприклад, 200 000 сатоші, то сайт, можливо, шахрайський.

  • Розмаїття реклами шахрайських схем і сайтів. Шахрайські крани часто створюють з метою вкрасти якомога більше грошей у недосвідчених користувачів, які шукають швидкий спосіб заробити багато грошей.

Кращі біткоїн-крани, які платять

Нові крани можуть виявитися шахрайськими, але є відомі та перевірені сайти, які існують роками та стабільно платять своїм користувачам. Перерахуймо їх.

Freebitco.in 

Изображение 2024 06 04 211431490

Один із найстаріших і, мабуть, найпопулярніший BTC-кран у світі, заснований у 2013 році. Спочатку користувачі могли кожні 60 хвилин збирати сатоші, грати в DICE або брати участь у лотереї та отримувати ~4% на депозит BTC, як тільки сума на їхньому обліковому записі досягне 30 000 сатоші.

Зараз Freebitco.in розширив свій сервіс і додав беттінг – користувачі можуть робити ставки на події, а також брати участь у золотій лотереї, головний приз якої – Lamborghini. Користувачі, які підписалися на email-розсилку, отримують безкоштовні спіни в колесі фортуни, призи якого більші, ніж при стандартному розгадуванні капчі.

Нещодавно сервіс випустив власний токен FUN, інвестуючи в який користувачі отримують статус VIP і додаткові привілеї: безкоштовні спіни, кешбек на ставки та бустер дохідності за депозит. Для отримання привілеїв потрібно купити та зберігати не менше 2500 FUN.

Cointiply 

Изображение 2024 06 04 211510918

Bitcoin-кран та сервіс для виконання оферів та завдань. У Cointiply користувачі можуть не тільки крутити колесо, а й заробляти на кліках, перегляді реклами, завантаженні мобільних застосунків, проходженні опитувань та багато чому іншому. За кожне завдання нараховують внутрішню валюту – коїни, які при досягненні 35 000 Coins можна обміняти на Біткоїн і вивести або отримувати 5%, якщо продовжити їх зберігати в гаманці облікового запису.

Cointiply має мобільний застосунок для Android, у якому простіше виконувати завдання з встановленням застосунків. На сервісі доступні реферальні конкурси, рейндропи та інші бонуси за активність користувачів.

Багато біткоїн-кранів, які були популярними ще кілька років тому, перестали працювати або містять шкідливе програмне забезпечення. Наприклад, Moonbitco.in, BonusBitcoin.co Bitcoin Alien чи FreeBitcoin.com.

Якщо ви спробуєте знайти списки кранів в інтернеті, то побачите, що ці крани досі зустрічаються в статтях, але насправді не працюють. Перш ніж реєструватися на новому сайті, знайдіть якнайбільше інформації про нього на форумах та перегляньте відгуки користувачів. Нові крани можуть не платити користувачам і закритися будь-якої миті.

Біткоїн-крани без вкладень

– багатофункціональний кран, який з'явився у 2019 році, але знайшов свою аудиторію. Окрім класичного збору satoshi, пропонує прості завдання, за виконання яких можна отримати додаткові монети. Автори сервісу випустили свою монету. Миттєве виведення на мікрогаманець FaucetPay.

На сайті FaucetPay ви знайдете багато криптокранів, які підтримують швидкі виплати на цей мікроплатіжний сервіс.

Изображение 2024 06 04 211646080

– відомий ротатор криптокранів. Майданчик відбирає криптокрани, які платять, та видаляє зі списку, якщо сервіс припиняє виплачувати кошти користувачам, підтримуючи лише актуальні сайти.

– накопичувальний біткоїн-кран зі швидкою реєстрацією та привабливим дизайном.

– простий біткоїн-кран та букс, який платить сатоші за перегляд реклами. Миттєві виплати на FaucetPay.

Не зберігайте кошти на мікрогаманцях. Поки ваші монети знаходяться на мікрогаманцях, вони вам не належать. Ніхто не застрахований від закриття сайту та припинення виплат. Як тільки накопичите суму мінімальної виплати, виводьте монети на безпечний криптогаманець, такий як Trustee.
Завантажити Trustee Wallet

Крани з миттєвими виплатами

У той час як деякі біткоїн-крани пропонують накопичувальні виплати, інші криптокрани дозволяють виводити монети на проміжний мікрогаманець, на якому ви можете накопичувати монети, отримані з кількох кранів, щоб швидше їх вивести. Ось деякі крани криптовалют із виведенням на мікрогаманець.

Fire Faucet – автоматичний криптовалютний кран, який за кожен збір сатоші та виконане завдання нараховує Auto Claim Points (ACP). Ці поінти користувач може витратити на автозбір криптовалюти. Окрім BTC, кран Fire Faucet виплачує монети Litecoin (літоші).

простий біткоїн-кран з миттєвим виведенням сатоші. Також цей сервіс має крани для інших криптовалют: Ethereum, Litecoin, Dogecoin (DOGE), Tron (TRX) та інши.

Найкращі крани для криптовалюти Litecoin

Ви можете збирати монети LTC безкоштовно. Мультивалютні або Litecoin-крани дозволяють за прості дії отримати трохи літоші. Нижче ви знайдете крани криптовалюти Litecoin, що платять:

– мультивалютний кран зі збиранням LTC. Можна швидко перемикатися на інші монети та запустити автозбирання.

Faucet Crypto – біткоїн-кран, з миттєвою виплатою в BTC, LTC та інших монетах.

Claim Free LTC – Litecoin-кран, на якому можна збирати LTC кожні п'ять хвилин. Миттєве виведення на FaucetPay.

Список кранів для криптовалюти Ethereum

Ethereum – друга за популярністю криптовалюта після Біткоїна. Тому ви можете знайти криптокрани, які пропонують безкоштовно отримати трохи монет ETH. Ось список популярних Ethereum-кранів:

– накопичувальний кран криптовалют Ethereum, на якому можна збирати безкоштовні монети ETH щогодини. Мінімальне виведення – 0.005 ETH.

– кран з автоматичним збором криптовалют та миттєвим виведенням на FaucetPay, який підтримує ETH.

AllCoins – ще один мультивалютний кран з підтримкою Ethereum та інших альткоїнів з 5-хвилинним таймером та миттєвим виведенням.

– простий кран із миттєвим виведенням ETH на FaucetPay. Монети можна збирати кожні 5 хвилин.

Мультивалютні крани

Багато криптокранів дозволяють збирати тільки одну криптовалюту, але є й такі, де користувач може вибирати, яку криптовалюту отримуватиме. Представляємо круті крани криптовалют, які дозволяють збирати різні монети:

– популярний мультивалютний кран з автоматичним збиранням безлічі різних криптовалют.

миттєвий кран з Біткоїном та альткоїнами. Користувачі можуть збирати монети й токени кожні п'ять хвилин. За перегляд рекламних посилань можна отримати поінти для автоматичного збирання криптовалют.

Інструкція: як розпочати заробіток на криптокранах

Спочатку заведіть безпечний криптогаманець. Підійде мультивалютний гаманець, у якому можна використовувати різні криптоактиви, наприклад, Trustee Wallet.

Якщо плануєте використовувати криптокрани з миттєвими виплатами, зареєструйте обліковий запис на FaucetPay, який використовуватимете як проміжний гаманець. На цьому сайті зможете перевірити, які гаманці працюють, та моніторити доступний баланс.

Нагадуємо, що для безпечного зберігання підійде лише особистий гаманець, приватні ключі для доступу до якого належать лише вам.

Потім зареєструйтесь на будь-якому сайті криптовалютного крана, який ви знайдете в нашому списку та списку FaucetPay. Для реєстрації достатньо вказати адресу електронної пошти та пароль.

Криптокрани передбачають заробіток криптовалюти без вкладень. Якщо вам пропонують вкласти свої гроші та примножити їх, то швидше за все перед вами шахраї. Не інвестуйте власні кошти в криптокрани.

Скільки можна заробити на біткоїн-кранах?

Заробіток монет на кранах криптовалют підходить для тих, хто тільки-но починає своє знайомство з криптовалютами і боїться в них інвестувати свої кошти. Це один з доступних і простих способів заробітку криптовалют без вкладень.

Насправді відсутність вкладень – умовність. Ви вкладаєте свій час, а виплати кранів досить скромні. Стандартна сума збору з кранів становить менше одного цента, а за день навряд чи можна накопичити хоча б $1, навіть якщо збирати з кількох кранів. Але якщо вам пощастить, то може випасти велика сума або дороге завдання, що трапляється рідко.

Чи варто заробляти на біткоїн-кранах?

Вибір за вами. Але логічніше було б знайти більш високооплачувані завдання чи роботу, а на зароблені кошти – інвестувати в криптовалюту. Щоб багато заробляти на криптокранах, потрібно запрошувати рефералів, які активно збиратимть сатоші та виконуватимуть різні завдання. Бувають рефери, які заробляють понад $1000 на день лише на рефералах. Але без вкладень проблематично знайти велику кількість рефералів, або необхідно буде витратити на це багато часу.

Як оптимізувати комісію мережі при використанні криптовалюти, отриманої на біткоїн-кранах?

Не варто забувати, що за кожен переказ у мережі Біткоїн необхідно заплатити комісію майнерам. Як ми вже писали, розмір комісії залежить від завантаженості мережі та ваги транзакції (кількості входів).

Тому якщо ви отримаєте невелику кількість Біткоїна з багатьох джерел, то комісія мережі при розпорядженні цією його частиною може бути дуже високою та нівелювати заробіток на кранах.

На прикладі Trustee Wallet ми розібрали як максимально знизити цю комісію.

Висновок

Ви дізналися що таке біткоїн-крани, як вони працюють та як почати на них заробляти. Криптокрани – це найпростіший і найбезпечніший спосіб заробітку криптовалют, але заробити великі суми навряд чи вийде, якщо активно не запрошувати рефералів.

Інші статті варті уваги

Встанови мультивалютний гаманець Trustee Wallet прямо зараз!

Купуй, продавай, торгуй і заробляй криптовалюту
Завантажити Trustee Wallet