Кращі USDT гаманці 2024

Article image
List

Імовірно, ви вже знаєте що таке стейблкоїн USDT, навіщо потрібна криптовалюта та які можливості вона відкриває. Можливо, ви вже навіть придбали свій перший актив або лише придивляєтеся до покупки. В обох випадках вам потрібен надійний сервіс, який не обмежуватиме ваші дії, а навпаки допомагатиме повноцінно керувати своїми коштами.

Нижче запропонований список, що складається з чотирьох мобільних криптогаманців, що допоможе вам визначитися з вибором і знайти найкращий USDT гаманець для Android або iOS. А другий список із п'яти найменувань – знайти найкращий USDT гаманець на апаратній основі для зберігання своїх криптоактивів.

Найкращі USDT гаманці на Android та iPhone

У цьому топі USDT гаманців ви знайдете найпопулярніші мобільні криптовалютні застосунки, що працюють на платформах Android та iOS. До списку потрапили лише затребувані інструменти, причому як багаторічні проєкти, що довели свою надійність, так і нещодавно запущені сервіси, що надають абсолютно новий підхід до використання криптовалют.

Trustee Plus

Изображение 2024 06 03 202816597

Trustee Plus – це не просто гаманець, а платформа цифрових фінансів, вільна від будь-яких банківських обмежень.

Trustee Plus: основні фішки

Платформа цифрових фінансів Trustee Plus дає можливість користуватися всіма перевагами USDT та інших криптовалют в одному застосунку та доступний для будь-яких мобільних пристроїв. Кожному користувачеві доступний повний спектр криптовалютних операцій з купівлі, продажу, переказів, обміну і т. д. Водночас Trustee має й унікальні функції, які виділяють його на тлі інших застосунків та автоматично заносять його до списку найкращих USDT гаманців на Андроїд та Айфон.

До таких функцій належить підтримка банківських карток для продажу криптовалют, що допомагає буквально за два кроки зробити виведення коштів з економією на комісіях. До речі, нульові комісії на виведення – це унікальна перевага сервісу – Trustee взагалі не бере комісії за виведення фіату, а також перекази криптовалют.

Важлива характеристика: висока швидкість транзакцій та відсутність комісії мережі в нативних монетах, що зазвичай спричиняє великі складнощі в новачків. Усі операції проходять миттєво незалежно від їх типу.

Одна з ключових особливостей Trustee – це спрощення доступу до криптовалюти, власне, можливість використовувати її не тільки в особливих випадках, а для вирішення повсякденних питань. Функція переказу за номером телефону відкриває безліч переваг для приватних осіб та бізнесу – від виставлення рахунків та оплати товарів і послуг, до виплат та отримання заробітних плат та масштабування бізнесу.

Плюси та мінуси

✅ 0% комісій за перекази та виведення фіатних грошей на картку

✅ відсутність мережевих комісій у нативній монеті

✅ можливість миттєвих переказів за номером телефону

✅ висока швидкість транзакцій

✅ безкоштовне встановлення та реєстрація

❌ немає кастомізації комісії

Коротке резюме

Платформа цифрових фінансів Trustee Plus є універсальним інструментом для користувачів з будь-яким рівнем компетенцій. І новачки, і професійні користувачі оцінять його переваги – миттєві перекази за номером телефону та нульові комісії на виведення.

З Trustee Plus ви отримаєте повний спектр можливостей управління своїми коштами шляхом дотримання всіх принципів криптовалют і відсутності обмежень традиційних банківських систем.

Trust Wallet

Изображение 2024 06 03 203204750

За п'ять років з моменту запуску продукту в 2017, цей гаманець набув значної популярності, яка здебільшого була обумовлена ​​покупкою проєкту в 2018 році біржею Binance – саме вона привернула увагу та кошти на розкрутку проєкту.

Trust Wallet: основні фішки

Trust Wallet – це продукт, що надає користувачам доступ до більшості криптовалют, їх обміну та купівлі з банківських карток. Існує тільки у форматі мобільного застосунку та дає можливість під’єднатись до децентралізованих бірж та зберігати кошти в стейкінгу за невелику річну винагороду.

Через гаманець неможливо вивести гроші на картку. Крім того, незважаючи на непоганий інтерфейс, новачкові знадобиться час, щоб у ньому розібратися.

Плюси та мінуси

✅ мобільний формат із підтримкою основних криптовалют

✅ доступ до децентралізованих майданчиків

❌ відсутність виведення коштів на картку

❌залежність від криптовалютної біржі

❌ відсутність версій для ПК

Коротке резюме

Trust Wallet – це цікавий продукт, який заслужив своє місце на крипторинку. Завдяки підтримці великої біржі, довгий час він займав гарні позиції у списках найкращих USDT гаманців на айфон та андроїд, але, на жаль, з цієї ж причини отримав сильну залежність від покровителя.

Така залежність від централізованої компанії, що виконує правила фінансових регуляторів, теоретично може погано позначитися на криптопроєкті, головним принципом якого повинна бути анонімність.

Exodus

Изображение 2024 06 03 203259287

Exodus – це гаманець для зберігання USDT та багатьох популярних криптовалют, що отримує прибуток шляхом стягнення комісій при обмінних операціях користувачів та трейдингу валют.

Exodus: основні фішки

Застосунок Exodus доступний для всіх основних платформ – смартфонів та ПК. Гаманець працює тільки з криптовалютами – він не має можливостей для виведення активів у фіатні валюти. Також в Exodus доступна функція вивантаження приватних ключів для перенесення їх в інші гаманці, але скористатися нею можна тільки в десктоп версії застосунку.

Плюси та мінуси

✅ є версії для ПК та мобільних пристроїв

✅ можливість вивантаження приватних ключів

✅ підтримка багатьох популярних криптовалют, включно з USDT

❌ відсутність інших мов, окрім англійської

❌ деякі функції гаманця реалізовані у форматі окремих застосунків

немає можливості виводу в фіат

Коротке резюме

Гаманець зручний у використанні для новачків завдяки зрозумілому інтерфейсу (за умови володіння англійською мовою) та наявності версій для всіх основних платформ. Він підтримує USDT та інші криптоактиви, дозволяючи обмінювати їх всередині застосунку.

Але до гаманця виникають питання безпеки: розробники стверджують, що ключі користувачів зберігаються лише на пристроях користувачів, що неможливо перевірити власноруч – початковий код застсоунку є закритим.

Safepal

Изображение 2024 06 03 203344365

досить унікальний проєкт, який запустив одразу два формати криптогаманця – і гарячий, і холодний за підтримки біржі Binance та гаманця Trust Wallet, про який ми писали вище. Це дуже молодий проєкт, показаний на конференції Binance лише в лютому 2021 року, але він може бути цікавим для користувачів.

Safepal: основні фішки

Мобільна та апаратна версія Safepal працюють лише в парі один з одним. Мобільний застосунок, власне, є інтерфейсом пристрою і використовується для сканування QR-кодів, які служать для надсилання коштів.

Апаратна версія гаманця є планшетом з невеликим екраном. Це доступний за ціною пристрій, який неможливо під’єднати через WiFi або Bluetooth – всі операції відбуваються лише через QR-код та мобільну версію. Такий підхід підвищує загальну безпеку, але знижує зручність, що позбавляє сенсу його використання для повсякденних завдань.

Варто зазначити, що гаманець має функцію самознищення ключа в разі несанкціонованого доступу, що зобов'язує користувача безпечно зберігати ключ у додатковому резервному місці.

Плюси та мінуси

✅ максимальний рівень захисту

✅ підтримка 32 популярних блокчейнів та безлічі токенів, включно з USDT

✅ невисока ціна пристрою

❌ високі комісії за купівлю криптовалюти

❌ незручність використання QR-кодів

❌ використання пристрою неможливе без мобільної версії

❌ підтримка малої кількості мов

Коротке резюме

Незважаючи на загальний рівень безпеки, зручність пристрою викликає питання, враховуючи, що його використання неможливе без мобільної версії – будь-які інші форми під’єднання виключені. З моменту виходу він став досить популярним, але скоріше через унікальність ідеї, ніж через правильність рішень, таких як: сумнівна система QR-кодів та дисплей, який практично не використовується через обов'язкове використання застосунку, але підвищує ціну пристрою.

Coin98 Wallet

Изображение 2024 06 03 203442060

Coin98 – це велика компанія, що займається відразу декількома напрямками: інвестиціями, просуванням криптовалют у світі та розробкою DeFi-застосунків. Для вирішення цих завдань вони розробляють кілька проєктів, серед яких біржа, власна криптовалюта та криптогаманець Coin98 Wallet.

Coin98 Wallet: основні фішки

Хоч насправді Coin98 є гаманцем, його головним завданням є отримання доступу до різних криптовалютних майданчиків – їх агрегацією в одному застосунку. Він збирає дані з усіх облікових записів користувача і вбудовує їх в інтерфейс застосунку.

У списку найкращих USDT гаманців на андроїд та айфон Coin98 є одним із наймолодших проєктів. Але за два роки після запуску він набрав близько 300 000 користувачів, що непогано для маловідомого проєкту. Він доступний для мобільних пристроїв, а також у форматі браузерного розширення.

Плюси та мінуси

✅ обмін криптовалюти через DeFi-біржі

✅ збір даних з інформаційних майданчиків та облікових записів користувачів

❌ надання даних про всі облікові записи в одному місці

❌ мала функціональність криптогаманця

Коротке резюме

Гаманець від Coin98 – це швидше агрегатор даних, ніж повноцінний криптогаманець. Судячи з дорожньої карти, він може стати в майбутньому повнофункціональним застосунком, тісно пов'язаним з іншими продуктами компанії, але поки що є скоріше прототипом.

Власний токен Coin98, запущений у середині 2021 року, показав небувале зростання на старті, але за наступний рік показував лише падіння, впавши у вартості за цей час на 93%.

Холодні Tether гаманці ТОП-4

Для повноти картини розгляньмо також холодні криптовалютні гаманці. Так, навіть найкращий холодний Tether гаманець поступається за зручністю роботи гарячому гаманцю у вигляді мобільного застосунку.

Такі гаманці відрізняються високим рівнем автономності та безпеки, що може стати вирішальним фактором залежно від поставленого завдання. Зазвичай апаратні гаманці використовують для зберігання, але вони занадто незручні для повсякденної роботи. Якщо перед вами стоїть завдання використовувати криптовалюту щодня, краще зверніть увагу на мобільні гаманці зі списку вище.

Trezor

Изображение 2024 06 03 203554801

Апаратні гаманці Trezor від компанії Satoshi Labs з'явилися ще в 2013 році. Це один із найстаріших інструментів для зберігання криптовалют, головною характеристикою якого є максимальна безпека.

Trezor: основні фішки

Гаманець Trezor – це невеликий пристрій з маленьким дисплеєм та двома кнопками. Він підтримує більше половини популярних криптовалют, у тому числі стейблкоїн USDT. Компанія також розробила кілька застосунків для роботи з гаманцем на ПК і через браузер.

Безпека гаманця забезпечується зберіганням ключів у автономному середовищі, до якого неможливо під’єднати інші пристрої. Це, як запевняють розробники, захищає кошти від усіх відомих методів злому.

Плюси та мінуси

✅ високі стандарти безпеки

✅ трифакторна автентифікація

❌ складність авторизації та роботи на повсякденній основі

❌ складність у використанні для новачків

❌ пристрій необхідно купувати

Коротке резюме

Trezor – це гідний представник апаратних гаманців, але як і всі гаманці цього тип,у він підходить більше для довгострокового зберігання, ніж для щоденного контролю та управління своїми коштами. Незважаючи на простоту, він може відлякати новачків високою ціною і досить високим рівнем знань, який знадобиться для нормальної роботи з ним. Але такою є плата за максимальний рівень безпеки.

Ledger

Изображение 2024 06 03 203642185

Гаманець від компанії Ledger з'явився трохи пізніше за Trezor – у 2014 році, але швидко завоював популярність і став затребуваним гаманцем 2017 року. Він досі залишається одним з кращих гаманців USDT в апаратній оболонці для зберігання криптовалют, хоча його популярність і була витіснена появою на ринку зручніших, але не менш безпечних мобільних гаманців.

Ledger: основні фішки

Ledger пропонує кілька пристроїв різної цінової категорії – від мінімалістичних рішень до повнофункціональних рішень, що перевищують вартість гаманця Trezor утричі. Підтримує основні криптовалюти, зокрема токени ERC-20, серед яких USDT.

Ledger, на відміну від головного конкурента, робить ставку не на автономність, а на взаємодію з іншими пристроями. Для роботи потрібно встановити застосунок на комп'ютер або телефон та під’єднати пристрій через USB. У дорогих версіях також є підключення через Bluetooth.

Плюси та мінуси

✅ високий рівень безпеки

✅ зручне під’єднання до ПК

❌ ціна пристрою від $80 до $400

❌ велика кількість відгуків користувачів про проблеми з працездатністю

❌ незручність підтвердження транзакцій

Коротке резюме

Незважаючи на дуже маленький екран пристрою, через додаткові застсоунки Ledger можна виводити дані про кошти на екран мобільного телефону, але не керувати ними. Для підтвердження транзакцій потрібне під’єднання пристрою через USB до комп'ютера чи ноутбука. Користувачі цінують надійність гаманця, але часто вказують на неідеальність його програмної оболонки, виділяючи часті “гальмування” та зависання екрану.

SecuX

Изображение 2024 06 03 203729254

Тайванська компанія SecuX розпочала свою роботу у 2018 році і за цей час представила три апаратні гаманці. Останній із них – SecuX V20, вийшов у 2021 році і саме про нього ми й поговоримо.

SecuX: основні фішки

Головна особливість цього гаманця – це перший повноцінний гаманець із сенсорним екраном у світі апаратних гаманців, що робить його зручнішим у використанні, ніж попередні пристрої. Багато функцій доступні прямо на екрані, але для зручності здійснення транзакцій компанія також надає застосунки для взаємодії з гаманцем через смартфон і браузер.

Гаманець підтримує безліч криптовалют, приділяючи особливу увагу токенам на базі Ethereum, BNB іTRON, серед яких є USDT трьох популярних форматів.

Плюси та мінуси

✅ зберігання ключів на спеціальному чіпі з автентифікацією через Bluetooth

✅ можливість створення до 500 гаманців з індивідуальними налаштуваннями

✅ повноцінний тачскрін

✅ батарея – близько 7 годин активної роботи та півроку в режимі очікування

❌ недопрацьоване налаштування сенсора та інтерфейсу

❌ великі габарити пристрою

❌ висока ціна

Коротке резюме

Можна сказати, що роблячи ставку на зручність відображення інформації на самому пристрої, розробники позбавили пристрій інших важливих аспектів апаратного гаманця, а саме портативності та компактності. Для підтвердження транзакцій все одно потрібне під’єднання до іншого пристрою з доступом до інтернету, що фактично позбавляє великий екран будь-якого сенсу. Подібне рішення виглядає добре на папері, але слабко виправдовує ціну пристрою.

CoolWallet

Изображение 2024 06 03 203819529

Ще одна тайванська компанія, яка раніше займалась розробкою смарт-карток для великих компаній, вирішила скористатися своїми напрацюваннями для створення унікального криптогаманця, що нагадує формою звичайну кредитну картку.

CoolWallet: основні фішки

Компактний гаманець від CoolWallet підтримує роботу через NFC та простенький мобільний застосунок для переказів криптовалюти. До інших пристроїв його не можна під’єднати. На відміну від конкурентів, він підтримує невелику кількість активів – серед них USDT тільки на базі блокчейнів Біткоїна та Ethereum.

Для підтвердження транзакцій потрібно натиснути кнопку на пристрої, що позбавляє можливості скоєння віддаленої крадіжки. Картка заряджається за декілька годин та працює в режимі очікування близько трьох місяців. Термін служби батареї невеликий – всього 2 роки.

Плюси та мінуси

✅ налаштування для роботи на будь-якому мобільному пристрої

✅ компактність та водонепроникність до однієї години

✅ фізичне підтвердження транзакцій

✅ невелика ціна відносно апаратного гаманця.

❌ складне початкове налаштування

❌ підтримка малої кількості блокчейнів

Коротке резюме

При малій кількості монет, середній батареї та відсутності складних технічних рішень – це простий пристрій, не позбавлений витонченості та компактності. Можливо, його час ще не настав і в майбутньому, коли криптовалюти отримають масове застосування, його простота та функція NFC знайдуть своє місце і зроблять його найкращим USDT гаманцем для iOS і Android.

Найкращий USDT гаманець: як обрати?

Найчастіше в таких статтях ви побачите такі висновки, як “кращий гаманець для Tether для кожного свій, залежно від завдання, що стоїть перед користувачем” або “у кожного варіанту є свої плюси та мінуси й рішення про вибір можна прийняти лише спробувавши кілька варіантів”, але це все не так.

По-перше, довгі пошуки та експерименти загрожують не тільки втратою часу, але й коштів через шанс зіткнутися з несумлінними сервісами. По-друге, сьогодні існують не тільки рішення, які володіють лише однією перевагою, а й універсальні гаманці, що вирішують відразу всі завдання.

Набагато важливіше відразу знайти саме такий гаманець.

І таким рішенням та за сумісництвом найкращим USDT гаманцем стане для вас платформа цифрових фінансів Trustee Plus. За своєю суттю – це сервіс нового покоління, що допомагає кожному використовувати всі переваги криптовалют і позбавлений всіх недоліків традиційної фінансової системи та вузької спрямованості звичайних криптогаманців.

Достатньо тільки натиснути на кнопку встановлення й вирішення повсякденних завдань без втрати часу та комісій, виведення фіату на картки та перекази за номером телефону, стануть доступними в одному зручному мобільному застосунку для вашого смартфона.

Інші статті варті уваги

Встанови платформу цифрових фінасів Trustee Plus

Всі можливості у одному додатку

Сканування QR-коду телефоном
Image