Trust Wallet Token: короткий огляд

Article image
List

У статті ми докладно розглянемо суть та історію Trust Wallet Token (TWT) і розповімо де його можна купити та продати.

Trust Wallet Token (TWT) – що за криптовалюта?

Trust Wallet Token (TWT) — службовий токен Trust Wallet, криптогаманця, що входить до екосистеми Binance.

Трохи історії

Trust Wallet заснований у 2017 році Віктором Радченком, співзасновником Trucker Path (компанії, що створила популярний застосунок для логістичних компаній). У липні 2018 року Trust Wallet викупила компанія Binance, зробивши його офіційним гаманцем екосистеми.

Історія токена TWT почалася як експеримент команди Trust Wallet для стимулювання лояльних користувачів і розвитку спільноти. Реліз відбувся у березні 2020 року. Команда визнала експеримент успішним і продовжила роботу над токеном.

Спочатку Trust Wallet Token був випущений на блокчейні Ethereum (стандарт ERC-20), потім перейшов на Binance Chain (стандарт BEP-2) та Binance Smart Chain (BEP-20). Водночас був передбачений простий механізм обміну TWT BEP-2 на TWT BEP-20 для доступу користувачів до DeFi-застосунків Binance Smart Chain.

Максимальна емісія токена — 1 млрд. монет, хоча при запуску загальна пропозиція становила 90 млрд. монет. Але під час експерименту розробники побачили, що в обігу перебуває менше 1% токенів й ухвалили рішення про спалювання 89 млрд. монет. Сьогодні в обігу перебуває близько 25% від загальної пропозиції.

Як використовується токен TWT

Власники Trust Wallet Token (TWT) отримують такі можливості:

  1. Участь в управлінні Trust Wallet шляхом голосування за зміну функціональності застосунку, додавання нових опцій і токенів та інших змін.

  2. Використання TWT у DeFi-проєктах.

  3. Знижки на послуги DEX та покупку криптовалют у застосунку.

  4. Стимулювання розробників DApps для використання Web 3.0 на мобільних пристроях.

  5. Партнерські та баунті винагороди.

Як розподіляється токен TWT

Шляхи розподілу токена:

  • реферальні кампанії,

  • вікторини,

  • винагороди за різні дії в застосунку (наприклад, допомога іншим користувачам, стейкінг або трейдинг).

За інформацією розробників, токени TWT розподіляються між усіма користувачами Trust Wallet (актуальними та новими користувачами, розробниками).

Завантажити застосунок Trustee Plus
Сканування QR-коду телефоном

Більше 25% токенів TWT були розподілені серед спільноти Trust Wallet за допомогою акцій, роздач або заходів щодо залучення користувачів.

Токен TWT: ціна та динаміка

Изображение 2024 05 30 212416452

До січня 2021 вартість TWT практично не змінювалася та знаходилася в діапазоні $0,06-0,16. Наприкінці січня 2021 року ціна Trust Wallet Token зросла, проте залишається вкрай нестабільною. Сьогодні ціна TWT становить близько $1.

Де придбати та як продати токени TWT

Біржі

Токен TWT можна купити чи продати на кількох біржах (Binance, MEXC, PancakeSwap, Bitget, BingX, Gate.io та інших).

За фіат придбати або продати токени TWT на біржах неможливо. Основні торгові пари TWT з ETH і BTC, а також з BNB, BUSD та USDT.

Криптогаманці

Окрім бірж, придбати та зберігати Trust Wallet Token (TWT) можна в гаманцях, що підтримують екосистему Binance Chain. Наприклад, можна скористатися онлайн-гаманцем Binance Chain Web Wallet.

Для придбання криптовалюти Trust Wallet Token (TWT) спочатку потрібно буде купити одну із зазначених вище валют, а потім обміняти її на токен TWT.

Підсумок

Trust Wallet Token (TWT) – службовий токен Trust Wallet, який можна використовувати лише в екосистемі Binance. Його призначення — залучення нових користувачів до екосистеми та стимулювання їхньої активності.

Інші статті варті уваги

Встанови платформу цифрових фінасів Trustee Plus

Всі можливості у одному додатку

Сканування QR-коду телефоном
Image