WalletConnect чи “традиційні функції” крипто валютного гаманця?

Article image
List

Кожен користувач потребує універсальної платформи для доступу до всіх можливостей світу криптовалют: він не має бажання і часу завантажувати декілька мобільних сервісів, розбиратися з їхніми інтерфейсами. Все, що йому потрібно — це швидко і безпечно проводити всі потрібні операції в одному додатку. WalletСonnect та гаманець для купівлі продажу віртуальних активів дуже важливо використовувати комплексно.

Погодьтеся, дуже незручно купувати крипту в одному додатку, обмінювати в іншому, а підключатися до ринку децентралізованих фінансів через третій сервіс.

Тому сервіси, які поєднують у собі можливість проводити “традиційні” операції з криптою і дають доступ у світ DeFi мають особливу цінність.

Trustee Wallet один із небагатьох гаманців, який поєднує зазначені характеристики.

У статті ми розповімо, що таке WalletConnect, як користуватися цією фічею і отримати максимально комфортний доступ у світ DeFi.

Що таке WalletConnect?

WalletConnect являє собою протокол з відкритим вихідним кодом, розроблений для підключення криптовалютних гаманців до децентралізованих бірж (DEX) та додатків (DApps) за допомогою сканування QR-коду або за допомогою Deep-Link (посилання, що веде до мобільного додатку).

Користувач може безпечно взаємодіяти з будь-якими децентралізованими програмами (біржами), на відміну від браузерних розширень або десктопних гаманців.

Навіщо потрібен WalletConnect у гаманці?

Питання як користуватися WalletConnect  є дуже актуальним на тлі розвитку інтересу до децентралізованих майданчиків. Використання воллетконнект в гаманці дозволяє вирішити відразу кілька важливих завдань:

 • простий та швидкий спосіб входу в DeFi

 • немає необхідності пошуку та встановлення різних програм

 • безпечне та швидке з'єднання

 • економія часу

 • відсутність реєстрацій

 • прямий обмін ваших балансів на токени DeFi і назад.

Як користуватися WalletConnect: покрокова інструкція

Як ми вже розглянули вище, функція WalletConnect істотно розширює функціональність того чи іншого сервісу, тому що дає можливість легкого доступу до світу децентралізованих фінансів.

Щоб скористатися WalletConnect, скачати додатокDeFi-майданчика або зайти на сайт сервісу недостатньо. Підключити ваш гаманець Trustee до DeFi-майданчика за допомогою WalletConnect простіше простого. Нижче прикладаємо скріни популярного DeFi майданчика, де без особливих зусиль ви зможете знайти заповітну кнопку "Connect" або "Connect to a wallet".

Изображение 2024 05 28 222828287

Изображение 2024 05 28 222854134

Изображение 2024 05 28 222921876

Не забувайте звіряти адреси майданчиків в адресному рядку браузера перед підключенням гаманця. Підключення до шахрайського сайту може призвести до втрати ваших коштів.

Приблизно так само буде і на більшості інших майданчиків. Вам потрібно знайти цю кнопку, натиснути її і вибрати спосіб підключення Wallet Connect. Майданчик згенерує унікальний QR-код для підключення.

Завантажити Trustee Wallet

Начебто нічого складного, правда? Але що ж далі? А далі починається найцікавіше, давайте розберемо по кроках:

 1. Цей QR-код необхідно відсканувати за допомогою гаманця. Для цього запускаємо додаток Trustee Wallet, на головному екрані вгорі праворуч натискаємо сканер QR-кодів, і поєднуємо зображення QR-коду з позначеною областю в сканері і підтверджуємо підключення в вікні.
  Изображение 2024 05 28 223121820

 2. Як тільки ви підтвердите запит на підключення, гаманець покаже вам сторінку налаштувань підключення. Зверніть увагу на другий та третій пункти. Другий пункт показує назву інтерфейсу, підключеного до гаманця та містить кнопки з'єднання “Connect” та припинення з'єднання “Press to Stop”.
  Изображение 2024 05 28 223152776

 3. Після вдалого підключення до майданчика ви зможете побачити свою адресу та баланс доступних засобів для обміну.

 4. Вам залишилося лише вибрати бажану пару та здійснити обмін.

  Изображение 2024 05 28 223243359
 5. Якщо ви не відключалися від майданчика по закінченню роботи і вийшли з вікна налаштувань підключення Wallet Connect, то повернутися назад буде нескладно - на головному екрані, біля дзвіночка Повідомлень ви можете побачити відповідний значок WC, натискання якого знову відкриє вікно налаштувань підключення.
  Изображение 2024 05 28 223402522

 6. Завершіть підключення відразу після завершення роботи з майданчиком.

Світ криптовалют приховує у собі безліч можливостей, але користуватися ними треба з обережністю і ретельно вивчати різні майданчики.

Інші статті варті уваги

Встанови мультивалютний гаманець Trustee Wallet прямо зараз!

Купуй, продавай, торгуй і заробляй криптовалюту
Завантажити Trustee Wallet