Гайд по стейкінгу криптовалюти Ambrosus (AMB) у Trustee Wallet

 • 2024-05-26
 • 2 хв
 • 113
Article image

Trustee Wallet – це мультивалютний криптогаманець для безпечного зберігання, обмінів та вигідної купівлі криптовалюти за допомогою Visa/MasterCard. Крім того, гаманець має підтримку NFT-токенів та функції WalletConnect.

Trustee Wallet пропонує широкі можливості для заробітку: доступний стейкінг Solana, Tron, VeChain, а також стейкінг AMB і в цій статті ми дамо покрокову інструкцію як стейкати AMB у Trustee.

Для цього виконайте наступні дії.

 1. Перейдіть на сайт airdao.io/staking/.
 2. Натисніть кнопку Connect Wallet.
 3. Виберіть кнопку Wallet Connect.
 4. Відскануйте QR-код, що з’явився на сайті, за допомогою Trustee Wallet. Для цього скористайтеся сканером QR у верхньому правому куті на головному екрані застосунку.
 5. У Trustee Wallet з’явиться запит на під’єднання до Ambrosus Staking. Оберіть “Так”.
 6. Після під’єднання на сайті виберіть будь-якого з доступних валідаторів, наприклад, HERA, введіть суму депозиту (мінімально – 1000 AMB) та натисніть кнопку “Stake”.
 7. У гаманці з’явиться повідомлення про надсилання монети в стейк. Натисніть “Відправити”.
 8. Вітаємо! Ваші монети застейкані. Кожні 6 годин пул розподілятиме винагороди за делегований стейк, які плюсуватимуться до делегованого депозиту. Профіт відображається у вигляді збільшення делегованого стейку лише на цілі числа (не дробові).
 9. Щоб забрати стейк і отримати його на баланс гаманця, перейдіть у вкладку пулу (валідатора), де оберіть підвкладку “Withdraw”. Вкажіть відсоток стейку, що вилучається, і натисніть кнопку Withdraw. Забрати монети зі стейкінгу можна будь-коли.

Отримуйте прибуток разом із Trustee Wallet!

Встанови платформу цифрових фінасів Trustee Plus

Всі можливості у одному додатку

Сканування QR-коду телефоном
Image