Інтеграція Binance Pay у Trustee Plus – новий рівень зручності роботи з криптовалютою

  • 2024-01-23
  • 2 хв
  • 189
Article image

Платформа цифрових фінансів Trustee Plus оголошує про початок партнерства з Binance Pay – сервісом криптовалютних платежів на базі Binance. Ця інтеграція безперечно сприятиме розширенню меж зручності поза кордони між фінансовими інструментами.

Вже з 15 січня користувачі Trustee Plus матимуть можливість скористатися новим методом поповнення – Binance Pay. Якщо ви не є користувачем Binance –  потрібно створити обліковий запис, успішно пройти повну перевірку особи (KYC), використовуючи паспорт або водійське посвідчення. І все – відтепер можливість миттєво, а головне з комісією 0% поповнювати криптобаланс Trustee Plus у вас в кишені. А також для нових користувачів Binance надає -20% на торгові комісії та аж до $100 кешбеку!

Ми надзвичайно цінуємо кожного користувача. Любимо, коли можемо робити  і робимо для нього більше, безперервно розширюючи можливості Trustee Plus. Кожна отримана подяка надзвичайно багато важить, бо вона про те, що нас обирають. А партнерство з Binance Pay –  вагомий крок, що допоможе десяткам тисяч наших користувачів брати максимум від користування криптовалютою на найвигідніших умовах – миттєво поповнив і одразу витрачаєш з комфортом. – Вадим Груша, CEO Trustee Plus.
Скористатися цим методом можна при поповненні Tether. Від 0,1 до 1 000 000 USDT буде миттєво зараховано на ваш баланс одразу після ініціювання заявки на поповнення через Binance Pay, підтвердження її в застосунку Binance та оновленння сторінки Trustee Plus. Детальніше про те, як скористатися дивіться у відео з інструкціями.
Ми раді оголосити про наше нове партнерство з Trustee Plus, що відзначає ще одну віху в нашій місії щодо впровадження криптовалюти та вільних фінансів. Ми розглядаємо цю співпрацю як потужний каталізатор у просуванні нашої місії, сприяючи розширенню фінансової свободи для наших користувачів не лише в їхніх країнах, але й у всьому світі. Разом ми прагнемо сприяти більш інклюзивному та розширюючому фінансовому ландшафту за допомогою потенціалу криптовалюти. – Кирило Хом’яков, the Regional Head for CEE & Central Asia.
Відео від партнерів з Binance про проходження верифікації, відкриття картки та поповнення за допомогою Binance Pay
Відеопрогравач
 
 

Встанови платформу цифрових фінасів Trustee Plus

Всі можливості у одному додатку

Сканування QR-коду телефоном
Image