24.02.2022
Росія напала на Україну

Тут ви можете анонімно пожертвувати кошти на допомогу Україні

Ви можете абсолютно анонімно, без e-mail, реєстрації та верифікації купити криптовалюту. Кошти з цієї адреси підуть на допомогу потерпілим. Настав час зробити все, щоб зупинити безглузде кровопролиття! Ні війні!

Ви можете допомогти армії та постраждалим від війни в Україні за даними реквізитами

Офіційні криптогаманці, куди можна переказати гроші для армії України
Bitcoin (BTC)
357a3So9CbsNfBBgFYACGvxxS6tMaDoa1P
Ethereum (ETH)
0x165CD37b4C644C2921454429E7F9358d18A45e14
USDT (TRC 20)
TEFccmfQ38cZS1DTZVhsxKVDckA8Y6VfCy
Solana (SOL)
66pJhhESDjdeBBDdkKmxYYd7q6GUggYPWjxpMKNX39KV
Dogecoin (DOGE)
DS76K9uJJzQjCFvAbpPGtFerp1qkJoeLwL
Monero (XMR)
42HKMWrDzCt45jAp9g5SBe1AJbnBwgUpY8nNfaG6g2T1ZLQpMesUsX1HzZwhuX4CCH7T5ew8AhBPNDXfHNU9xN77N232aap
Рахунки Національного банку України
Недержавні фонди, які займаються збором коштів на потреби армії

Як допомогти українській армії та українському народу

Сьогодні війна, що відбувається в Україні, – це безпрецедентний невмотивований акт жорстокості, порушення всіх законів воєнного часу, навмисне та жорстоке знищення мирних людей. Весь світ єдиний у своєму бажанні допомогти українській армії та цивільному населенню. Існує безліч способів допомогти Україні. Щоб спростити надання фінансової допомоги, Україна як криптодружня країна приймає пожертвування в криптовалюті. Кожен, незалежно від того, чи є у нього криптогаманець, може допомогти Україні у криптовалюті.

Як пожертвувати криптовалюту України за допомогою Trustee Wallet

Якщо ви ставите питання, як допомогти Україні в криптовалюті найпростішим способом, ми розповімо вам. Команда розробників Trustee Wallet працює в Україні та спрощує криптовалютні пожертвування. Будь-яка людина може швидко, легко і просто купити криптовалюту через свою банківську картку і відправити її безпосередньо до надійного Фонду. Щоб зробити пожертвування, достатньо вказати фіатну валюту, за яку здійснюється покупка, та її суму. Після цього система криптогаманця автоматично надішле відповідну кількість криптовалюти до Фонду. Тепер, коли ви знаєте як допомогти Україні, ви можете приєднатися до потужної армії криптодонаторів. Кожна монета може наблизити годину падіння режиму Путіна.