Купити Dogecoin (DOGE)

Купити Dogecoin за гривні в Україні з картки (Приватбанк, Monobank) найпростіше за допомогою крипто необанку Trustee Plus:

 • безкоштовна установка та швидка реєстрація;
 • вигідні умови та низькі комісії;
 • миттєві та безпечні транзакції.

Все, що потрібно, щоб купити догекоїн в Україні – смартфон та доступ в Інтернет!

Калькулятор
Ви отримуєте
UAH DOGE
Ви відправляєте
UAH DOGE
Курс UAH = 1 DOGE

Як купити Dogecoin з картки

1
Поповніть гривню
натисніть на актив, щоб відкрити управління активом і натисніть кнопку "Поповнити"
2
Нажміть кнопку "Обмін"
у головному меню Trustee Plus
3
Виберіть пару UAH - Криптовалюта
у колонках "Віддаєте" та "Отримуєте"
4
Натисніть кнопку "Обміняти"
у нижній частині екрану
1
2
3
4
Поповніть гривню
Нажміть кнопку "Обмін"
Виберіть пару UAH - Криптовалюта
Натисніть кнопку "Обміняти"

Переваги Trustee Plus

Вигідність

Крипто необанк Trustee пропонує 0% комісії на перекази, а також 0% – за поповнення та вивід.

Миттєві транзакції

Не потрібно годинами чекати на завершення транзакції – всі операції виконуються моментально.

Великий вибір криптовалют

Trustee Plus підтримує безліч криптовалютних пар з моментальним обміном та/або виведенням на карту.

Підтримка 24/7

Отримайте допомогу та відповіді на всі питання в режимі онлайн в будь-який зручний час.

Способи використання DOGECOIN

Зберігання DOGE
Обмін DOGE
Відправка DOGE
Dogecoin – криптовалюта, популярна серед приватних інвесторів та новачків індустрії. Для її безпечного та довгострокового зберігання найкраще підійде Trustee Plus.
DOGE можна легко обміняти прямо у додатку Trustee Plus на інші криптовалютні активи та гривню для подальшого виведення на карти з 0% комісією.
Кожен користувач крипто необанку Trustee Plus може миттєво надсилати DOGE та інші активи взагалі без комісій – за номером телефону отримувача!

Графік ціни Dogecoin

UAH
UAH
USD
EUR
1 День
1 День
1 Тиждень
1 Місяць
1 Рік

Особливості Dogecoin (DOGE)

Блокчейн Dogecoin був задуманий як студентський експеримент, який висміює популярні крипто проекти свого часу і запущений у 2013 році. Для нього був запозичений відкритий код монети Litecoin, форка Bitcoin.

Блокчейн працює на алгоритмі консенсусу Proof-of-Work – майнінг DOGE поєднаний із майнінгом Litecoin (LTC). Емісія монети нічим не обмежена.

Незважаючи на відсутність постійної підтримки з боку розробників протягом 6 років, DOGE – нативна монета платформи, набула популярності серед приватних інвесторів. У 2021 році, на тлі каскадного зростання крипторинка та підтримки проекту відомими особистостями, Dogecoin потрапив у ТОП-5 криптовалют із капіталізації.

Популярні питання

 • Де зберігати Dogecoin?

  Найкраще зберігати Dogecoin на безпечному та надійному сервісі, заснованому на децентралізованих принципах безпеки. Переважний формат сервісу – мобільний додаток для смартфонів систем Android та iOS.

  Саме таким сервісом є крипто необанк Trustee Plus.

  Як вигідно купити Dogecoin та безпечно зберігати його читайте тут.

 • Скільки коштує монета DOGE?

  Актуальну вартість криптовалюти Dogecoin ви можете дізнатися прямо у додатку Trustee Plus.

  У головному меню натисніть DOGE, щоб відкрити керування активу. У верхній частині екрана ви знайдете всю інформацію про монету, а також графік змін курсу.

 • Де можна придбати Догекоїн?

  На сьогоднішній день існує безліч варіантів для покупки криптовалюти – від фізичних банкоматів до мобільних додатків. Кожен з них має свої переваги та недоліки, різні умови проведення операцій.

  Щоб не гаяти часу, варто звернути увагу на крипто необанк Trustee Plus – сервіс для управління криптовалютою за найоптимальнішими умовами.

  За допомогою нього можна купити крипту з будь-якої картки Visa та MasterCard за низькими комісіями та актуальною вартістю.

 • Як купити Dogecoin безпосередньо?

  За допомогою Trustee Plus. Це один із найкращих варіантів на сьогодні, який поєднує в собі безпеку, ефективність та економічність.

  Для вигідної покупки Dogecoin у Trustee підійде будь-яка карта українських банків та банків інших країн платіжних систем Visa та MasterCard. Реєстрація в сервісі займе лише одну хвилину – встановити його можна за цим посиланням.

  А дізнатися як купити Догікоїн в Україні можна за цією інструкцією.

 • Як купити Dogecoin в Україні?

  Одним із найкращих способів купівлі DOGE в Україні є Trustee Plus:

  • він пропонує завжди актуальний курс купівлі та обміну;
  • не містить прихованих платежів та умов;
  • пропонує транзакції конкурентно низькими комісіями.

  Купівля Dogecoin проходить у два етапи – спочатку поповніть гривневий рахунок із банківської картки, а потім обміняйте гривню (UAH) на Dogecoin (DOGE). Кожна операція займе трохи більше двох хвилин. Покрокова інструкція тут.

 • Як з'являються монети Dogecoin?

  Криптовалюта DOGE розроблена з використанням вихідного коду блокчейну Litecoin і працює на алгоритмі консенсусу Proof-of-Work. Нові монети Dogecoin з’являються під час майнінгу – підтвердження транзакцій за допомогою обчислювальних потужностей.

  Майнінг DOGE поєднаний зі здобиччю Litecoin LTC. Допустима емісія DOGE спочатку була обмежена 100 млрд монет, але після оновлення цей ліміт було вирішено зняти. На грудень 2022 року кількість монет перевищує 130 мільярдів.

 • Хто із відомих лідерів підтримує Dogecoin?

  У Dogecoin, крім великого ком’юніті, є кілька прихильників серед великих гравців. Наприклад, таким є засновник Tesla Ілон Маск. За 2021 він опублікував масу твітів, спекулюючих на тему DOGE. Багато в чому саме завдяки його постам, DOGE здобув популярність у широких колах, а його курс неодноразово бив історичний максимум.

  Також володіння DOGE приписують мільярдеру Марку Кьюбану, засновнику Ethereum Віталіку Бутерину, засновнику Robinhood Владу Тєньову та реперу Snoop Dogg.

Встанови крипто необанк Trustee Plus прямо зараз!

Всі переваги у одному додатку