Гаманець для USDT Polygon

Trustee підтримує USDT всіх затребуваних стандартів, зокрема USDT у мережі Polygon, а також інші криптовалюти, токени і стейблкоїни. Щоб створити гаманець потрібен тільки смартфон, а щоб купити актив – тільки банківська карта. 

Завантажити застосунок Trustee Plus

Як створити гаманець USDT Polygon (покрокова інструкція)

Створити гаманець для USDT  Polygon найпростіше разом із платформою цифрових фінансів Trustee Plus. Він доступний для смартфонів на Android та iOS. Встановлення повністю безкоштовне.

1
Завантажте та встановіть Trustee Plus
Встановлення платформи цифрових фінансів Trustee Plus на смартфон займає кілька хвилин
2
Введіть та підтвердіть номер телефону
Зареєструйте свій номер телефону
3
Все готово!
Введіть дані, що залишилися, і користуйтеся додатком
1
2
3
Завантажте та встановіть Trustee Plus
Введіть та підтвердіть номер телефону
Все готово!

Відкрийте платіжну картку Trustee!

Зареєструйтесь та розраховуйтесь вашою криптою де завгодно!

Докладніше

Переваги USDT Polygon гаманця

Вигідність та прозорість

0% комісія на обміни стейблкоїнів USDT\USDC
0% комісія вивід гривень на карти
0% міжнародні перекази та миттєве виконання 

Гнучкість

Підтримка різних стейблкоїнів USDT, USDC та інших
Один рахунок та багато методів TRC20, ERC20, BEP20…
Обмін всіх криптовалют між собою та фіат

Інноваційні технології безпеки

Платформа цифрових фінансів, що базується на децентралізованих протоколах
Безпечний та зручний спосіб для роботи з криптовалютами
Миттєві сповіщення, Face ID та двоетапна авторизация (2FA)

Юзер френдлі

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і продуманий функціонал
Розділ Ринки - курси та новини в реальному часі
Людяна підтримка користувачів, без викорситання чат-ботів

Завантажити застосунок Trustee Plus

Як користуватись USDT Polygon wallet

Купити
Вивести
Обмін Tether
Поповнення
З Trustee Plus більше не потрібні криптобіржі та інші посередники. В одному додатку ви можете купити USDT Polygon та інші активи за гривні, зручно керувати ними та безпечно зберігати.
Поповнити USDT з картки
Для виведення Tether Polygon у гривнях і євро підійде будь-яка картка Приват24, Монобанку або інших банків. Комісія за виведення гривні на картку складе 0%, а операція займе 5-10 хвилин.
Вивести USDT на картку
Для обміну Tether Polygon найкраще підійде Trustee Plus, оскільки він підтримує широкий список криптовалют, токенів і стейблкоїнів. Комісія при обміні стейблкоїнів - 0%.
Обміняти USDT на UAH
Поповнити баланс у Trustee Plus можна кількома способами: з іншого криптовалютного гаманця, переказом від іншого користувача сервісу і купівлею з банківської картки.
Купити USDT с каркти

Завантажити застосунок Trustee Plus

Онлайн графік динаміки курсу USDT Polygon до Гривни (UAH), Євро (EUR), Долара (USD)

UAH
USD
EUR
24 H
1 D
1 М
1 Y

Що таке USDT у мережі Polygon

USDT – стейблкоїн, що випускається в різних популярних мережах у вигляді токену. У кожній мережі йому присвоєно свій стандарт. Наприклад, USDT на базі Bitcoin називається Omni, а в мережі Tron – TRC-20. Сьогодні стейблкоїн компанії Tether випускається в більш ніж десяти блокчейнах. У 2022 році одинадцятим блокчейном, що випускає USDT, став Polygon. Polygon є мережею другого рівня для Ethereum і значно перевершує його у швидкості обробки транзакцій, а також має набагато нижчі комісії.

Щоб не залежати від швидкості та високих комісій, використовуйте USDT разом із Trustee Plus. Він підтримує всі основні стандарти USDT і дає змогу обмінювати їх і миттєво переказувати іншим користувачам сервісу з 0% комісією.

FAQ

 • USDT Polygon: чим відрізняється від TRC-20 і ERC-20?

  USDT випускається в різних мережах згідно певних стандартів. TRC-20 і ERC-20 – найпопулярніші стандарти, на частку яких припадає понад 90% усіх USDT.

  У 2022 Tether почала випуск USDT Polygon за стандартом ERC-20, оскільки її мережа, Polygon, є L2-мережею для Ethereum. Вона обробляє більше транзакцій на секунду, ніж Ethereum, завдяки масштабованості, що також впливає і на комісії. Тим самим операції з Polygon швидші та вигідніші, ніж операції з USDT у мережі Ethereum.

  У Trustee не має значення стандарт USDT – під час обміну стейблкоїнів і переказу їх іншим клієнтам сервісу комісія становить 0%, а всі операції проводяться миттєво.

 • Як купити USDT Polygon?

  На сьогодні одним із найвигідніших і найпростіших способів купівлі USDT є мобільна платформа Trustee Plus. З її допомогою ви можете купити криптовалюту:

  • З банківської картки: для цього підійде будь-яка картка – Монобанк, Приват24 і т.д. Уся операція, аж до надходження коштів, займе кілька хвилин. Детальніше тут.
  • За рахунок іншої криптовалюти: через функцію “Обмін” конвертуйте обраний актив на USDT Polygon. Комісія за обмін стейблкоїнів – 0%. Інструкція тут.
 • Як зробити переказ USDT Polygon?

  Щоб надіслати USDT Polygon іншому користувачеві:

  • Зайдіть у вкладку USDT, натисніть кнопку “Переклад”;
  • Виберіть тип перекладу із запропонованих варіантів;
  • Виберіть мережу Polygon;
  • Вкажіть адресу одержувача (він повинен відповідати мережі токенів, що надсилаються) і суму відправки в USDT, потім натисніть “Перевести”.

  Зверніть увагу, у Trustee Plus ви не платите жодної комісії за переказ USDT Polygon та інших криптовалютів між адресами.

 • Як вивести USDT Polygon?

  Вивести USDT Polygon (тобто продати цифровий актив із отриманням реальних коштів — гривень тощо) з Trustee Plus — вигідно, безпечно та просто. Наша платформа цифрових фінансів підтримує миттєве виведення фіатних коштів на банківські картки Visa, Mastercard з 0% комісії.

  Для виведення USDT Polygon зробіть такі дії:

  • Відкрийте вкладку “Обмін”, у вікні “Віддаєте” та “Отримуєте” виберіть пару USDT-UAH, вкажіть потрібну кількість монет Tether та натисніть “Обмінювати”.
  • Далі, поверніться в головне меню програми та, відкривши вкладку UAH, натисніть кнопку “Перекласти”.
  • Виберіть “Переклад на карту” та введіть дані вашої картки.
  • Вкажіть бажану суму транзакції та натисніть “Перекласти на карту”;

  Зарахування коштів виконується моментально та без комісії. Trustee Plus миттєво відправить фіат відразу після підтвердження операції.

 • Як перевірити транзакцію USDT Polygon?

  Щоб перевірити дані, відкрийте вкладку USDT та натисніть на потрібну транзакцію. На сторінці, що відкрилася, ви знайдете ID транзакції.

 • Яка комісія за переказ USDT Polygon?

  У Trustee Plus майнерські комісії за переказ USDT Polygon та будь-яких інших крипто валют у будь-яку точку світу становлять 0%. Ця пропозиція, яка разом з моментальними транзакціями робить Trustee Plus найефективнішою та економнішою програмою для роботи з криптою. Керувати своїми активами вигідніше, простіше та швидше з нашою платформою цифрових фінансів!

0% комісія

на обміни USDT та інші стейблкоїни

Встанови платформу цифрових фінансів Trustee Plus прямо зараз!

Всі переваги у одному додатку

Завантажити застосунок Trustee Plus

download section screen