Відгуки про продукти Trustee Wallet та Trustee Plus

Єгор Петров
Bitcoin Magazine Ukraine, Central Asia Community Manager
Truster Plus особливо привабливий для новачків. Додаток дозволяє купити біткоїн та інші криптовалюти в кілька кліків. Транзакції швидкі, дизайн та інтерфейс дуже зручні, новачки можуть здійснити операцію за пару секунд!
Євген Романенко
Економіст австрійської школи, провідний крипто-заходів
Trustee Wallet - найзручніший синтез криптогаманця та криптообмінника "під капотом". З ним я 100% контролюю свої криптоактиви, включаючи NFT, і оперативно виводжу потрібну суму у фіат на будь-яку картку, без бірж та KYC. Краса!

Завантажити застосунок Trustee Plus

Відскануте QR-код, щоб встановити Trustee Wallet з маркету
Завантажити

Відгуки користувачів

Олег Ворошилов
Скачав, спробував поповнити криптою, обміняти на гривні, вивести на карту... Що сказати дуже крутий продукт. Гібрид криптогаманця та Монобанку. Просто, зручно, осудні комісії. Однозначно користуватимуся. Розробникам велика подяка, тримайте рівень. Такі продукти роблять крипту популярнішою та простішою для багатьох.
Серега
Нарешті знайшлося рішення, замість бірж для простого користувача. Окреме дякую розробникам за безкоштовні переклади за номером телефону, це просто позбавило зайвих дій при розрахунках з клієнтами після продажу криптовалюти
Олексій
Ну що сказати, перевіривши на ввід-вивід 2 рази, все добре. Підтримка відповідає швидко, з усіх питань допомагає розібратися. Буду з ними працювати надалі? Дуже приємно що гаманець Український??!!.

Переглянути інші відгуки

Google Play
4.1
2 710 reviews
TrustPilot
4.3
17 reviews

Отзывы криптоблогеров

Завантажити застосунок Trustee Plus

Відскануте QR-код, щоб встановити Trustee Wallet з маркету
Завантажити