Відгуки про Trustee Plus

Trustee Plus — це платформа цифрових фінансів, що пропонує повний спектр послуг з купівлі, продажу та обміну криптовалют, а також інструменти управління криптоактивами.

Завантажити застосунок Trustee Plus
Сканування QR-коду телефоном

Відгуки інфлюенсерів

Influencer
Єгор Петров
Bitcoin Magazine Ukraine, Central Asia Community Manager
Double quotes
Trustee Plus особливо привабливий для новачків. Додаток дозволяє купити біткоїн та інші криптовалюти в кілька кліків. Транзакції швидкі, дизайн та інтерфейс дуже зручні, новачки можуть здійснити операцію за пару секунд!
Influencer
Євген Романенко
Економіст австрійської школи, ведучий криптозаходів
Double quotes
Trustee Wallet - найзручніший синтез криптогаманця та криптообмінника "під капотом". З ним я 100% контролюю свої криптоактиви, включаючи NFT, і оперативно виводжу потрібну суму у фіат на будь-яку картку, без бірж та KYC. Краса!

Відгуки користувачів Trustee

Feedback image

Олег Ворошилов
03.04.2024
Скачав, спробував поповнити криптою, обміняти на гривні, вивести на картку... Що сказати — дуже крутий продукт. Гібрид криптогаманця та Монобанку. Просто, зручно, притомні комісії. Однозначно користуватимуся. Розробникам велика подяка, тримайте рівень.
Серега
03.04.2024
Нарешті знайшлося рішення, замість бірж для простого користувача. Окреме дякую розробникам за безкоштовні перекази за номером телефону, це просто позбавило зайвих дій при розрахунках з клієнтами після продажу криптовалюти
Олексій
03.04.2024
Ну що сказати, перевіривши на ввід-вивід 2 рази, все добре. Підтримка відповідає швидко, з усіх питань допомагає розібратися. Буду з ними працювати надалі. Дуже приємно що гаманець Український!!!.
Завантажити застосунок Trustee Plus
Сканування QR-коду телефоном
Відеоогляди
Купую IPhone 15 за крипту - огляд гаманця та криптокарти Trustee Plus
Як жити ТІЛЬКИ на КРИПТІ з TRUSTEE PLUS?
Як розплачуватися криптою в АТБ і не тільки?
КРИПТОКАРТА Від Trustee Plus | Розраховуюсь Криптою В Магазинах

Встанови платформу цифрових фінансів
Trustee Plus прямо зараз!

Всі можливості в одному застосунку

Сканування QR-коду телефоном
Image