Купити Ethereum (ETH)

Як придбати ефіріум з банківської картки в Україні? Правильна відповідь – Trustee Plus.

Це крипто банк нового покоління, який підтримує всі види операцій з ETH – від миттєвого переказу з 0% комісією до покупки за гривні з Приват24 та Монобанку.

Калькулятор
Ви отримуєте
UAH ETH
Ви відправляєте
UAH ETH
Курс UAH = 1 ETH

Як купити Ethereum з картки

1
Поповніть гривню
натисніть на актив, щоб відкрити управління активом і натисніть кнопку "Поповнити"
2
Нажміть кнопку "Обмін"
у головному меню Trustee Plus
3
Виберіть пару UAH - Криптовалюта
у колонках "Віддаєте" та "Отримуєте"
4
Натисніть кнопку "Обміняти"
у нижній частині екрану
1
2
3
4
Поповніть гривню
Нажміть кнопку "Обмін"
Виберіть пару UAH - Криптовалюта
Натисніть кнопку "Обміняти"

Переваги Trustee Plus

Вигідність

Крипто необанк Trustee пропонує 0% комісії на перекази, а також 0% – за поповнення та вивід.

Миттєві транзакції

Не потрібно годинами чекати на завершення транзакції – всі операції виконуються моментально.

Великий вибір криптовалют

Trustee Plus підтримує безліч криптовалютних пар з моментальним обміном та/або виведенням на карту.

Підтримка 24/7

Отримайте допомогу та відповіді на всі питання в режимі онлайн в будь-який зручний час.

Способи використання Ethereum

Як інвестиція
Грошові перекази та розрахунки
В DeFi
Ethereum – одна з найбільш затребуваних і широко використовуваних криптовалют для створення токенів і додатків – більше 90% всіх крипто проектів у світі припадає на її частку. Кількість користувачів постійно зростає, що призводить до системного зростання її курсу.
Використання ETH дозволяє за кілька простих кроків провести розрахунки з будь-якої точки світу, де є інтернет, і перевести кошти навіть через океан. Її можна обміняти практично на будь-яку державну валюту у світі або оплачувати товари та послуги, що особливо вигідно та легко зробити за допомогою Trustee Plus.
Екосистема Ethereum дозволяє запускати власні децентралізовані рішення та токени. Деякі популярні криптовалюти – BNB, TRX – починали свій шлях як токен на Ethereum і лише після успішного ICO запускали свій блокчейн. Деякі платформи, як DAI, дозволяють випускати стейблкоіни під заставу ETH

Графік ціни Ethereum

UAH
UAH
USD
EUR
1 День
1 День
1 Тиждень
1 Місяць
1 Рік

Особливості Ethereum (ETH)

Ethereum – це глобальна екосистема для створення та запуску нових крипто продуктів на основі смарт-контрактів: децентралізованих додатків, токенів, стейблкоїнів та NFT. 90% всіх DeFi-сервісів та проектів запускається саме на Ethereum.

З моменту запуску в 2015 році, розробники Ethereum планомірно слідують дорожній карті та оновлюють блокчейн: вирішують проблему масштабованості мережі, впроваджують механізм спалювання та нові інструменти для створення програм.

У 2022 році Ethereum став першим блокчейном, що змінив алгоритм консенсусу – під час оновлення The Merge він повністю перейшов з енерговитратного Proof-of-Work на ефективний та економічний Proof-of-Stake.

ETH – монета екосистеми Ethereum. Вона використовується як засіб для розрахунків та комісій мережі. Частина комісії виплачується стейкерам, а частина – спалюється для контролю емісії криптовалюти.

Питання про купівлю Ethereum (ETH)

 • Де придбати Ефіріум в Україні?

  Покупку Ефіріуму в Trustee Plus можна здійснити за наявності картки Visa або Mastercard.

  У додатку можна додати необмежену кількість карток.

 • Чим Ефіріум відрізняється від Біткоїна?

  З погляду популярності, Ефіріум можна сміливо віднести до найвідомішої криптовалюти після Біткоіна. Криптовалютні активи можна не тільки зберігати та пересилати, їх можна інвестувати, депонувати, давати у позики та ін.

  Основна різниця між Біткоіном та Ефіріумом у тому, що в мережі Ефіріум існує вся інфраструктура для швидкого створення смарт-контрактів. Завдяки цьому ви можете у повному обсязі використовувати широкий спектр можливостей криптоіндустрії.

  Сам смарт-контракт являє собою програмний код, в якому прописані умови угоди і механізм її виконання.

 • Скільки випущено Ethereum?

  За інформацією Coinmarketcap, станом на початок 2022 року в обороті знаходиться 120 мільйонів ETH.

  Певного ліміту випуску монет розробники не передбачають.

  На відміну від Біткоіна, який заклав свою цінність у поступовому зменшенні кількості монет, що випускаються, Ефіріум націлений на забезпечення інфраструктури децентралізованих фінансів.

 • Чи можна щось купити за допомогою Ефіріуму?

  Ефіріум – не просто платформа для крипти, це основа децентралізованих фінансів, а монета Ефіріум – паливо цієї екосистеми.

  Виходячи з цього, цінність ETH у тому, що за допомогою нативної монети оплачуються комісії за превалюючу кількість транзакцій у сфері DeFi.

  Також не виключено використання Ефіру як оплати за товари та послуги.

 • Від чого залежить розмір комісії у мережі Ethereum?

  У мережі Ethereum розмір комісії залежить від низки параметрів: ліміту та ціни газу, а також курсу ETH. Сам Gas є одиницею виміру обчислювальної роботи, яка виконується майнерами для забезпечення працездатності мережі.

  Щоб визначити розмір комісії, необхідно Gas Limit (максимальна кількість газу, яку користувач готовий витратити на транзакцію) помножити на Gas Price (величина, яку визначають майнери), а потім конвертувати отримане значення в монету ETH.

  У Ethereum кожен користувач може самостійно вказувати комісію за транзакцію, в т.ч. за смарт-контракти. До питання визначення розміру комісій необхідно підходити відповідально. Якщо вказати занадто низьку комісію існує ризик зависання операції, а занадто висока призведе до додаткових витрат.

  В крипто необанку Trustee Plus мережеві комісії не сплачуються взагалі.

Встанови крипто необанк Trustee Plus прямо зараз!

Всі переваги у одному додатку