Купити Tron (TRX)

Щоб вигідно купити Tron (TRX) з картки, найкраще скористатися перевагами крипто необанку Trustee Plus.

Це мобільний банк нового покоління з можливістю купити трон за гривні (грн) за завжди актуальним курсом та з одними з найнижчих комісій.

Калькулятор
Ви отримуєте
UAH TRX
Ви відправляєте
UAH TRX
Курс UAH = 1 TRX

Як купити Tron з картки

1
Поповніть гривню
натисніть на актив, щоб відкрити управління активом і натисніть кнопку "Поповнити"
2
Нажміть кнопку "Обмін"
у головному меню Trustee Plus
3
Виберіть пару UAH - Криптовалюта
у колонках "Віддаєте" та "Отримуєте"
4
Натисніть кнопку "Обміняти"
у нижній частині екрану
1
2
3
4
Поповніть гривню
Нажміть кнопку "Обмін"
Виберіть пару UAH - Криптовалюта
Натисніть кнопку "Обміняти"

Переваги Trustee Plus

Вигідність

Крипто необанк Trustee пропонує 0% комісії на перекази, а також 0% – за поповнення та вивід.

Миттєві транзакції

Не потрібно годинами чекати на завершення транзакції – всі операції виконуються моментально.

Великий вибір криптовалют

Trustee Plus підтримує безліч криптовалютних пар з моментальним обміном та/або виведенням на карту.

Підтримка 24/7

Отримайте допомогу та відповіді на всі питання в режимі онлайн в будь-який зручний час.

Способи використання Tron

Зберігання TRX
Обмін TRX
Відправка TRX
Розрахунки
Tron – це один із найшвидших блокчейнів в індустрії з низькими комісіями. Зберігати монети TRX краще з крипто необанком Trustee Plus!
Обмінювати TRX можна прямо у додатку Trustee Plus – на будь-яку криптовалюту чи гривню. Вигідно та швидко – всього за пару кліків за актуальним курсом!
За допомогою Trustee Plus ви можете надсилати TRX за номером телефону миттєво та з нульовою комісією!
Всі види криптовалютних операцій доступні в одному додатку Trustee Plus – кожен користувач може розраховуватися TRX в будь-якому місці 24/7. Щоб дізнатися як це зробити та купити Tron прямо зараз читайте нашу інструкцію!

Графік ціни Tron

UAH
UAH
USD
EUR
1 День
1 День
1 Тиждень
1 Місяць
1 Рік

Особливості Tron (TRX)

Tron – це блокчейн-протокол для запуску децентралізованих додатків та смарт-контрактів, що вигідно відрізняється високою пропускною здатністю, низькими комісіями та масштабованістю мережі.

Блокчейн працює на алгоритмі консенсусу Proof-of-Stake, покращеному спеціально під протокол Tron – він дозволяє підтверджувати транзакції мережі силами лише 27 супер валідаторів.

TRX – це нативна монета та основна одиниця розрахунків в екосистемі TRON. У Trustee Plus ви можете не тільки купити TRX за гривні, а й проводити з ними будь-які операції.

FAQ

 • Скільки випущено TRX?

  У 2017 році, до запуску основної мережі Tron, TRX були випущені як токени в екосистемі Ethereum – вся емісія в 100 мільярдів токенів одночасно. Це було зроблено для розподілу токенів серед інвесторів у ході проведення ICO.

  Після запуску блокчейну Tron всі токени стандарту ERC-20 обмінялися у співвідношенні 1 до 1 на монети TRX і поступово спалені.

  З лютого 2021 року в Tron було впроваджено дефляційний механізм, який скорочує кількість монет у обігу. За перший рік роботи механізму емісія монети скоротилася на 8% зі 100 до 92 мільярдів TRX.

 • Як придбати валюту TRON?

  Сьогодні існує безліч способів придбання TRX від покупки за готівку до обміну на інші активні криптовалютні. Кожен із способів має свої особливості щодо безпеки, економічності та ефективності.

  Щоб не шукати довго і відразу вигідно купити криптовалюту TRX, найкраще скористатися крипто необанком Trustee Plus. Це мобільний сервіс, що базується на децентралізованих принципах безпеки. За допомогою нього ви можете вигідно купити трон за гривні безпосередньо з банківської картки будь-якого українського банку.

  Як саме це зробити читайте у нашій інструкції.

 • Де придбати ТРОН в Україні?

  Один з найвигідніших та найлегших способів купівлі купити криптовалюту TRX в Україні – це мобільний додаток Trustee Plus. Він дає можливість:

  • економити на комісіях;
  • швидко отримувати TRX на свою крипту адресу;
  • не боятися прихованих платежів;
  • купувати монети за актуальним курсом;
  • виводити активи на карти взагалі без комісії.

  Щоб дізнатися як купити TRX у Trustee, пройдіть за цим посиланням та встановіть сервіс на свій смартфон на базі Android або iOS.

 • Скільки може коштувати TRX? Перспективи монети.

  Блокчейн Tron – це один з найефективніших і найшвидших блокчейн-протоколів у крипто індустрії. На його базі з кожним роком запускається дедалі більше децентралізованих додатків, токенів і NFT, визнаючи його переваги перед іншими платформами.

  Крім цього, сильним драйвером зростання для Tron став запуск стейблкоіну USDT стандарту TRC-20. Перед Tron припадає понад 40% емісії цього токена.

  У момент запуску у 2017 році 1 TRX коштував $0,002. Рівно через 5 років його ціна склала $0,064, що вище у 32 рази. Враховуючи всі ці фактори, багато експертів оцінюють шанси на зростання TRX у майбутньому обґрунтованим та досить високим.

Встанови крипто необанк Trustee Plus прямо зараз!

Всі переваги у одному додатку