ОНЛАЙН-ГРАФІК КУРСУ BITCOIN (BTC) ДО ГРИВНI (UAH) У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

29-05-2024
UAH
Icon
BTC
Swap Arrow
Icon
UAH

Динаміка ціни Bitcoin

24H
7D
1M
1Y
  • Обсяг торгівлі
  • Найвища ціна (24 год)
  • Найнижча ціна (24 год)

Сьогодні ціна 1 Bitcoin (BTC) складає ₴.

У порівнянні зі вчорашнім курс криптовалюти Біткоїн до гривні змінився на

Курс 1 Bitcoin (BTC) до долара США на сьогоднішній день становить

 

Інформація про курс USDT завжди актуальна і оновлюється на сайті в режимі реального часу.

Про курс Біткоїна

На нашому сайті онлайн-графік показує поточну динаміку цін, а курс Біткоїна до долара та гривні оновлюється в режимі реального часу.

 

Bitcoin (BTC) – перша, найпопулярніша і найдорожча криптовалюта на сьогоднішній день. Ринкова капіталізація Біткоїна перевищує $1 трлн, що вчетверо вище, ніж у найближчого конкурента – Ефіріуму.

 

Онлайн-графік демонструє різкий стрибок курсу Біткоїна за кілька перших місяців 2021 року. Аналітики пов’язують таке піднесення з великою емісією долара, обмеженою пропозицією монет на ринку та бажанням інституційних інвесторів убезпечити себе від інфляційних ризиків.

 

Прогноз курсу Біткоіна


За прогнозами, інтерес до Біткоіна продовжить зростати, що позитивно вплине на динаміку курсу BTC у довгостроковій перспективі. Хоча є думка, що протягом другої половини 2021 року він може трохи зменшитися.

 

Перед прийняттям рішення про купівлю або продаж BTC, врахуйте високу волатильність криптовалюти та оцініть динаміку, відображену в нашому онлайн-графіці. Всі розрахунки зручно робити на калькуляторі криптовалют, використовуючи курс Біткоїна до долара або гривні на поточний момент. І пам’ятайте, що будь-який прогноз – це приватна думка і розглядати її як інвестиційну рекомендацію не варто.

Встанови платформу цифрових фінансів Trustee Plus прямо зараз!

Дізнатись актуальний курс ви завжди можете в застосунку Trustee Plus. У розділі “Ринок” ви знайдете всю інформацію про ситуацію на крипторинку, а також топи зростання та падіння за останні 24 години серед всіх доступних криптовалют.
Сканування QR-коду телефоном
Download Image