Курс Bitcoin (BTC) до гривнi (UAH) у реальному часі

Bitcoin
:  
UAH
USD
EUR
UAH
Ринкова кап.
Volume (24h)
BTC
UAH

Сьогодні ціна 1 Bitcoin (BTC) складає . У порівнянні зі вчорашнім курс криптовалюти Біткоїн до гривні змінився на (на ).

Курс 1 Bitcoin (BTC) до долара США на сьогоднішній день становить .

Встановіть безкоштовний додаток Крипто Необанк Trustee Plus

Дізнатися актуальний курс ви завжди можете в додатку крипто необанку Trustee Plus.

На вкладці “Ринок” ви знайдете:

  • всю інформацію про ситуацію на крипторинку,
  • ТОПи зростання і падіння за останні 24 години для всіх криптовалют.

Курс Bitcoin (BTC) до гривнi (UAH) у реальному часі

UAH
UAH
USD
EUR
1 День
1 День
1 Тиждень
1 Місяць
1 Рік

Онлайн-графік курсу Біткоіна

На нашому сайті онлайн-графік показує поточну динаміку цін, а курс Біткоїна до долара та гривні оновлюється в режимі реального часу.

Bitcoin (BTC) – перша, найпопулярніша і найдорожча криптовалюта на сьогоднішній день. Ринкова капіталізація Біткоїна перевищує $1 трлн, що вчетверо вище, ніж у найближчого конкурента – Ефіріуму.

Онлайн-графік демонструє різкий стрибок курсу Біткоїна за кілька перших місяців 2021 року. Аналітики пов’язують таке піднесення з великою емісією долара, обмеженою пропозицією монет на ринку та бажанням інституційних інвесторів убезпечити себе від інфляційних ризиків.

Прогноз курсу Біткоіна

За прогнозами, інтерес до Біткоіна продовжить зростати, що позитивно вплине на динаміку курсу BTC у довгостроковій перспективі. Хоча є думка, що протягом другої половини 2021 року він може трохи зменшитися.

Перед прийняттям рішення про купівлю або продаж BTC, врахуйте високу волатильність криптовалюти та оцініть динаміку, відображену в нашому онлайн-графіці. Всі розрахунки зручно робити на калькуляторі криптовалют, використовуючи курс Біткоїна до долара або гривні на поточний момент. І пам’ятайте, що будь-який прогноз – це приватна думка і розглядати її як інвестиційну рекомендацію не варто.