Курс Ethereum (ETH) до гривнi (UAH)

29-05-2024
UAH
Icon
ETH
Swap Arrow
Icon
UAH

Онлайн графік динаміки курсу Ethereum (ETH) до Гривні (UAH)

24H
7D
1M
1Y
  • Обсяг торгівлі
  • Найвища ціна (24 год)
  • Найнижча ціна (24 год)

Сьогодні ціна 1  Ethereum (ETH) складає  ₴.

 

У порівнянні зі вчорашнім курс криптовалюти  Ethereum до гривні змінився на

 

Курс 1  Ethereum (ETH) до долара США на сьогоднішній день становить 

Про курс Ethereum

 

Ethereum (Ether, ETH) – це криптовалюта платформи для створення смарт-контрактів Ethereum. На сьогодні вона міцно посідає друге після Біткоїна місце у рейтингах, її ринкова капіталізація станом на 2021 рік – понад $232 млрд.

 

У зв’язку з переходом на новий протокол Ethereum 2.0 увага з боку інвесторів до валюти знову зросла. Більшість прогнозів  пророкують мінімум дворазове зростання курсу Ефіріуму до долара. Аналітики вважають, що його довгостроковий потенціал зростання обумовлений роллю платформи Ethereum у створенні нових бізнес-моделей.

 

Прогноз курсу Ефіріум

Слід пам’ятати, що прогнози мають рекомендаційний характер, але в реальну динаміку курсу Ефіріуму можуть проводити мало передбачувані чинники. Наприклад, успіх переходу мережі на новий протокол Ethereum 2.0, інтерес ринку до DeFi, загальний рівень затребуваності та довіри до криптовалютів, кроки щодо врегулювання ринку криптовалюту та інше.

 

У будь-якому випадку, при проведенні розрахунків в Ефіріумі, звіртеся з поточним курсом ETH та проведіть актуальні обчислення на нашому онлайн-калькуляторі.

 

Ефіріум традиційно вважається однією з найкращих валют для інвестування та зберігання коштів. А один із найкращих сервісів для безпечного збереження ваших активів – гаманець Trustee.

Встанови платформу цифрових фінансів Trustee Plus прямо зараз!

Дізнатись актуальний курс ви завжди можете в застосунку Trustee Plus. У розділі “Ринок” ви знайдете всю інформацію про ситуацію на крипторинку, а також топи зростання та падіння за останні 24 години серед всіх доступних криптовалют.
Сканування QR-коду телефоном
Download Image