Курс USDT (Tether) до гривні (UAH)

17-06-2024
UAH
Icon
USDT
Swap Arrow
Icon
UAH

Онлайн графік динаміки курсу USDT (Tether) до Гривні (UAH)

24H
7D
1M
1Y
  • Обсяг торгівлі
  • Найвища ціна (24 год)
  • Найнижча ціна (24 год)

Сьогодні ціна 1 USDT (Tether)складає  ₴.

У порівнянні зі вчорашнім курс криптовалюти USDT до гривні змінився на 

Курс 1 USDT (Tether) до долара США на сьогоднішній день становить 

 

Інформація про курс USDT завжди актуальна і оновлюється на сайті в режимі реального часу.

 

Динаміка Tether до Гривні

Tether – стейблкоїн, що функціонує в основних блокчейнах, включаючи Bitcoin. Tether не схильний до волатильності щодо вартості долара США, однак коливання курсу USDT до UAH та інших валют все ж таки є.

 

Тому, перш ніж здійснити обмін USDT, важливо в режимі реального часу уточнити курс USDT до гривні/долара США. Наш онлайн-калькулятор допоможе вам також зробити потрібні підрахунки.

 

За прогнозами аналітиків Bloomberg, USDT цілком здатний обійти ETH по капіталізації та зайняти друге місце у рейтингу найбільших криптовалют. Tether, завдяки відносній стабільності курсу до долара США, зручний для розрахунків та довгострокового зберігання.

 

У Trustee Plus  ви можете швидко та зручно здійснити переклад Tether, обмін криптовалюти на фіат або іншу криптовалюту, а також безпечно зберігати свої цифрові активи протягом тривалого часу.

Встанови платформу цифрових фінансів Trustee Plus прямо зараз!

Дізнатись актуальний курс ви завжди можете в застосунку Trustee Plus. У розділі “Ринок” ви знайдете всю інформацію про ситуацію на крипторинку, а також топи зростання та падіння за останні 24 години серед всіх доступних криптовалют.
Сканування QR-коду телефоном
Download Image