Aptos (APT) гаманець

Aptos – криптовалюта, запущена тільки наприкінці 2022 року. Проте, вона вже встигла отримати широку підтримку спільноти і показати стрімке зростання. 

 

Щоб зручно управляти і безпечно зберігати APT для торгівлі або інвестицій, завантажте платформу цифрових фінансів Trustee Plus. На сьогодні це один із найкращих варіантів із підтримкою 30+ криптовалют, функціями обміну, купівлі та виведення на банківську карту.

Завантажити застосунок Trustee Plus

Як створити гаманець для Aptos

Для створення гаманця від Trustee Plus потрібен лише смартфон і дві вільні хвилини. На сьогодні це один із найпростіших способів створити гаманець із виведенням на картку в Україні.

1
Завантажте та встановіть Trustee Plus
Встановлення платформи цифрових фінансів Trustee Plus на смартфон займає кілька хвилин
2
Введіть та підтвердіть номер телефону
Зареєструйте свій номер телефону
3
Все готово!
Введіть дані, що залишилися, і користуйтеся додатком
1
2
3
Завантажте та встановіть Trustee Plus
Введіть та підтвердіть номер телефону
Все готово!

Відкрийте платіжну картку Trustee!

Зареєструйтесь та розраховуйтесь вашою криптою де завгодно!

Докладніше

Переваги гаманця Aptos (APT)

Вигідність та прозорість

0% комісія на обміни стейблкоїнів USDT\USDC
0% комісія вивід гривень на карти
0% міжнародні перекази та миттєве виконання 

Гнучкість

Підтримка різних стейблкоїнів USDT, USDC та інших
Один рахунок та багато методів TRC20, ERC20, BEP20…
Обмін всіх криптовалют між собою та фіат

Інноваційні технології безпеки

Платформа цифрових фінансів, що базується на децентралізованих протоколах
Безпечний та зручний спосіб для роботи з криптовалютами
Миттєві сповіщення, Face ID та двоетапна авторизация (2FA)

Юзер френдлі

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і продуманий функціонал
Розділ Ринки - курси та новини в реальному часі
Людяна підтримка користувачів, без викорситання чат-ботів

Завантажити застосунок Trustee Plus

Як користуватись Aptos (APT)

Купити APT
Вивести APT
Обмін Aptos
Поповнення
Щоб придбати Aptos (APT) у додатку Trustee Plus скористайтеся інструкцією нижче. Весь процес займе не більше кількох хвилин, а APT надійде на баланс протягом 5-10 хвилин.
Однією з унікальних функцій Trustee Plus, що вигідно вирізняє її з-поміж інших застосунків, є продаж криптовалюти за UAH і EUR з подальшим виведенням на банківську карту.
Ви можете обмінювати APT прямо в додатку. Trustee підтримує 30+ криптовалют і токенів, що спрощує щоденну роботу з активами: торгівлю, інвестування та інше.
Поповнюйте APT з картки за гривні та євро, відправляйте на гаманець Aptos з іншої адреси або миттєво отримуйте кошти від інших користувачів Trustee Plus. Швидко та вигідно.

Завантажити застосунок Trustee Plus

Онлайн графік динаміки курсу Aptos (APT) до Гривні (UAH), Євро (EUR), Долару (USD)

USD
UAH
EUR
24 H
1 D
1 М
1 Y

Що таке Aptos (APT)

Aptos – це молодий блокчейн-проект, авторами якого стали колишні співробітники Meta. Вони розробили нову мову програмування Move спеціально для Aptos, поставивши перед собою завдання побудувати інструмент для створення інноваційних web3-додатків. Ця мова дала змогу авторам створити механізм паралельного опрацювання транзакцій, завдяки якому блокчейн може опрацьовувати понад 150 000 транзакцій на секунду.

 

У 2022 році компанія провела три раунди фінансування. Ще за два місяці до запуску основної мережі, її оцінка перевищила $4 млрд. APT (Aptos), не токен, а нативна монета мережі. Сьогодні вона є вибором багатьох інвесторів напередодні сезону альткоїнів.

 

Щоб створити Aptos гаманець для зберігання та управління – завантажуйте Trustee Plus!

Популярні питання

 • Aptos (APT): що за проект і коли з'явився

  Aptos – це молодий проєкт від колишніх співробітників Facebook (Meta), які вирішили створити ідеальний інструмент для запуску застосунків, що “зумовлюють користувацький досвід”. У 2022 році команда провела кілька раундів фінансування, отримавши кошти від таких гігантів як Tiger Global, Multicoin Capital, а також Binance Labs. 

   

  У вересні 2022 року проєкт оцінили в $4 млрд, а в жовтні запустили власну мережу – Aptos. За словами розробників, вона може виконувати 150 000 операцій на секунду завдяки механізму паралельної обробки транзакцій. Нативною монетою мережі став Aptos coin (APT).

 • Aptos: token чи coin? У чому різниця?

  Монета (coin) – це криптовалюта, що випускається на власному блокчейні і є розрахунковою валютою. Наприклад, BTC у мережі Bitcoin – монета. Токен (token) – актив, що випускається в інших блокчейнах. Наприклад, USDT – токен, що випускається відразу в 10+ мережах. 

  Aptos (APT) є монетою, оскільки є нативною (розрахунковою) валютою блокчейна Aptos. Щоб купити APT для інвестицій з банківської картки читайте нашу інструкцію.

 • Як купити Aptos?

  Щоб придбати APT, достатньо встановити Trustee Plus на свій смартфон і взяти в руки картку будь-якого українського банку – Монобанк, Приватбанк та інші. Усього дві дії: поповнити рахунок гривнею та обміняти UAH на Aptos. Детальніше про ці кроки тут

  Перед покупкою обов’язково пройдіть реєстрацію та верифікацію за допомогою сервісу Дія.

Встанови платформу цифрових фінансів Trustee Plus прямо зараз!

Всі переваги у одному додатку

Завантажити застосунок Trustee Plus

download section screen