Як вивести або продати криптовалюту в Україні
Покрокова інструкція, як швидко і просто вивести криптовалюту в Україні. А також, відповімо на всі запитання щодо правового статусу криптовалют та оподаткування.
Калькулятор обміну Bitcoin на гривні (UAH)
- Обсяг торгівлі
- Найвища ціна (24 год)
- Найнижча ціна (24 год)
Сьогодні ціна за 1 BTC становить
Порівнюючи зі вчорашнім днем, курс BTC змінився на
Курс 1 BTC до Долара (USD) сьогодні становить
Покрокова інструкція: як вивести криптовалюту на карту
Для продажу цифрових активів на карту Приватбанку, Монобанку та інших банків потрібно:
Крок 1: Встановіть Trustee Plus
- Завантажте застосунок Trustee Plus на свій смартфон – Android або iOS;
- Введіть і підтвердіть свій телефонний номер через телефоний дзвінок;
- Пройдіть верифікацію використовуючи один із документів;
- Тепер криптовалютний сервіс Trustee Plus готовий використовувати!
Крок 2: Обміняйте криптовалюту на USDT
- Натисніть на кнопку «Обмін»;
- Виберіть дві криптовалюти: зверху - криптовалюту яку виводите, знизу - USDT. І впишіть суму або натиснувши на одну з кнопок процентного співвідношення;
- Натисніть «Обміняти».
Крок 3: Виведення USDT на UAH
І зараз, щоб вивести USDT на банківську карту Visa або MasterCard, дотримуйтесь інструкції:
- На головному екрані натисніть кнопку «Переказ»;
- Виберіть валюту «USDT»;
- Виберіть метод «P2P». За обмін комісія відсутня;
4. Виберіть валюту UAH і потрібний банк. Перевірте всі дані та натисніть «Далі»;
5. Вкажіть реквізити, на які Ви хочете отримати кошти;
6. Вкажіть ваше ПІБ, номер картки, банк і країну;
Гроші надійдуть протягом 15 хвилин. Для виведення підійдуть картки Visa, MasterCard.
Функція виведення доступна тільки для верифікованих користувачів. Для проходження верифікації скористайтеся цією інструкцією.
Вивід криптовалюти на карту через Trustee - краще рішення
Зазначимо, що процедура виводу криптовалюти на банківську картку через P2P максимально проста і безпечна. Більшість користувачів одноголосно підтверджують, що P2P-обмін може бути кращим вибором порівняно з традиційними методами (наприклад, ніж обмін криптовалюти на біржах та через сторонні обмінники).
В тому числі більшість обирають саме функцію P2P у Trustee Plus через наступні переваги:
-
Відсутня комісія за обмін коштів;
-
Швидкі транзакції;
-
Безпека та анонімність;
-
Зручний інтерфейс;
-
Широкий вибір способів оплати;
-
Можливість встановлення власного курсу;
-
Відсутність обмежень на суми операцій.
Сюди ж варто додати прозорість всіх операцій та безпечність такого обміну за ринковими вигідними курсами валют. Всі транзакції відбуваються в мобільному додатку Trustee Plus без залучення сторонніх сервісів.
Чому не варто обмінювати криптовалюту на біржах?
Дехто помилково вважає, що криптобіржі мають більше переваг, ніж P2P на Trustee Plus. Проте це не відповідає дійсності. Адже криптобіржі часто вимагають складної реєстрації, мають високі комісії за виведення коштів та обмежений набір платіжних методів. А перед тим, як вивести гроші з криптовалюти, вас попросять пройти складну верифікацію, що може зайняти від 2 до 14 днів. Крім того, біржі можуть бути вразливими до хакерських атак, що створює ризик втрати коштів користувачів.
Чому не варто виконувати P2P в обмінниках?
Традиційні обмінники також мають свої недоліки. Вони зазвичай пропонують менш вигідні курси обміну, часто мають обмеження на суми операцій та можуть вимагати додаткової верифікації. Перед тим, як вивести крипту на карту через обмінник, треба потратити багато часу на пошук вигіднішого курсу.
Крім того, швидкість обробки транзакцій в обмінниках може бути нижчою, ніж при P2P-обміні. При цьому зростає ризик натрапити на шахраїв, які створюють одноденні сервіси та обманюють користувачів. Натомість значно простіше та безпечніше скористатися послугами надійної P2P-платформи накшталт Trustee Plus.
Легальність виводу крипти
Дехто ставить під сумнів законність виконання P2P-обміну в Україні. Проте юристи дають одноголосну відповідь, що це легально та відповідає діючим нормам законів України.
Наразі в Україні використання криптовалют, включаючи P2P-операції, не заборонено законодавством. Згідно з Конституцією України, а саме частиною 2 статті 19 (рекомендуємо почитати перед тим, як вивести криптовалюту), фізичним особам дозволено все, що прямо не заборонено законом. А закон "Про віртуальні активи" ще не набув чинності, тож він створює передумови для легалізації та регулювання криптовалютного ринку в країні. Це означає, що ніхто не може покарати або накласти заборону на P2P-обмін. І це наразі єдиний безпечний шлях до обміну криптовалюти накшталт USDT або Bitcoin на гривню.