Останнє оновлення: 20 жовтня 2021 р.

Ці Умови використання («Умови») встановлюють Угоду між Вами і BLOCKSOFTLAB INC, юридичною особою, зареєстрованою в США за № 7176888, registered office in the State of Delaware is located at 300 Delaware Avenue, Suite 210-A, Wilmington, DE 19801 in New Castle County (далі – «Ми») для використання Вами Гаманця на наступних умовах.

Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови перед використанням Гаманця. Отримуючи доступ до Гаманця або використовуючи його, Ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов, включаючи всі Зміни. Якщо ви не згодні з цими Умовами та Політикою конфіденційності, не відкривайте і не використовуйте Гаманець.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час на власний розсуд змінювати, модифікувати, доповнювати ці Умови або скасовувати дію окремих положень. Ви зобов’язані періодично перевіряти ці Умови використання на предмет змін. Ваше подальше використання Гаманця / сайту після публікації змін означатиме, що Ви приймаєте та погоджуєтеся зі змінами.

Ви підтверджуєте, що є фізичною особою, якій виповнилося 18 років і уповноважені укласти цю Угоду. Гаманець призначений виключно для використання юридичними особами або фізичними особами, яким виповнилося 18 років. Використання Гаманця неповнолітніми заборонено, ми не несемо відповідальності за будь-які наслідки, які виникають внаслідок використання гаманця неповнолітніми.

https://trusteeglobal.com  ( “сайт”) – це сайт, на якому міститься інформація про Гаманець.

Технічна підтримка: https://t.me/trustee_support_bot 

Trustee Wallet (“Гаманець”) – це програмне забезпечення, яке зберігає закриті і публічні ключі (в парах), забезпечує взаємодію з різними блокчейнами, надаючи можливість відправляти і отримувати Віртуальні активи, виконувати транзакції, контролювати свій баланс і проводити інші операції.

“Гаманець” охоплює одну або декілька функцій, які надаються або управляються нами за допомогою мобільного додатку або іншим чином, включаючи, але не обмежуючись:

а) дозволяє Вам самостійно зберігати, передавати і отримувати Віртуальні активи;

б) здійснює інтеграцію з провайдерами ліквідності, щоб надати Вам можливість здійснювати транзакції між Віртуальними активами і / або транзакції між Віртуальними активами і Фіатними коштами.

“Віртуальні активи” означає криптовалюти, цифрові валюти, цифрові активи, криптоактиви або інші подібні терміни, що описують, наприклад, Bitcoin  або Ethereum.

“Ви” – це фізична або юридична особа, яка використовує Гаманець для своїх власних цілей.

“Фіатні кошти” означають валюту, випущену урядом, позначену як законний платіжний засіб на законодавчому рівні в країні видачі і придатну для обміну один з одним.

“Провайдери ліквідності” це треті особи, які надають Вам можливість здійснювати транзакції між Віртуальними активами і / або транзакції між Віртуальними активами і Фіатними коштами. Використовуючи Гаманець при здійсненні таких транзакцій Ви погоджуєтеся з Умовами користування, Політикою конфіденційності та іншими правовими документами провайдерів ліквідності, розміщеними на їх веб-сайтах, застосунках або відображені в інший спосіб.

I. Момент вступу в силу:

 1. Як тільки Ви клацнете кнопку «Згоден», Умови вступають в силу. Цим Ви підтверджуєте, що прочитали і погодилися з цими Умовами та Політикою конфіденційності.

II. Правовий статус:

 1. Ми не є біржею, хранителем або фінансовою установою.
 2. У нас немає доступу до вашої мнемонічної (seed) фрази, Віртуальних активів, банківських рахунків, кредитних карт, закритих ключів, паролів і т. д.
 3. Ми не здійснюємо жодного контролю над Вашими транзакціями і / або Вашою діяльністю.
 4. Ми не підтримуємо і не рекомендуємо якийсь конкретний Віртуальний актив, транзакцію або стратегію покупки. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що всі рішення по операціях приймаються виключно Вами, і ми не несемо ніякої відповідальності за результати Ваших рішень.
 5. Ми не є учасником транзакцій і не підтверджуємо їх.
 6. Гаманець не є платіжною системою або оператором платіжних операцій.

III. Поправки:

 1. Ми маємо право змінювати, модифікувати, видаляти або доповнювати ці Умови в будь-який час і на власний розсуд без попереднього повідомлення.
 2. Будь-які такі зміни набирають чинності з моменту публікації в застосунку та / або на сайті. Дата вступу в силу в верхній частині Умов інформує Вас про останню версію Умов.
 3. Ваше подальше використання Гаманця означає Вашу згоду з такими змінами. Якщо Ви не згодні з такими змінами, не використовуйте Гаманець.

IV. Гаманець:

 1. При створенні Гаманця програмне забезпечення Гаманця криптографічно генерує закритий і публічний ключі (в парі), які Ви можете використовувати для роботи з будь-яким підтримуваним Віртуальним активом через відповідну мережу Віртуальних активів.
 2. Ви несете повну відповідальність за збереження мнемонічної (seed) фрази, прив’язаної до Вашого Гаманця.
 3. Ви особисто несете відповідальність за забезпечення безпеки свого закритого ключа.
 4. Ви повинні зберігати адресу свого гаманця, мнемонічну (seed) фразу і закритий ключ в безпеці. Ви зобов’язані не повідомляти мнемонічну (seed) фразу ніяким особам, в тому числі нашим представникам. Невиконання цієї вимоги може призвести до втрати контролю над Віртуальними активами, пов’язаними з Гаманцем.
 5. Якщо Ви не зберігайте резервну копію даних Вашого Гаманця / мнемонічну (seed) фразу за межами Вашого Гаманця, Ви не зможете отримати доступ до Віртуальних активів, які раніше використовувалися в Вашому Гаманці, в разі, якщо ми припинимо надавати деякі або всі функції або ж Ви можете іншим способом втратити доступ до Віртуальних активів. Ми не можемо нести відповідальнысть за збереження цих даних від Вашого імені.

V. Порядок використання Гаманця:

 1. Гаманець дозволяє самостійно зберігати, передавати і отримувати Віртуальні активи.
 2. Гаманець реалізовує інтеграцію з провайдерами ліквідності, що дозволяє Вам здійснювати транзакції між Віртуальними активами, а також між Віртуальними активами і Фіатними коштами.
 3. Транзакції між Віртуальними активами, транзакції між Віртуальними активами і Фіатними коштами здійснюються провайдерами ліквідності. Ваші правовідносини з провайдерами ліквідності регулюються Умовами користування, Політикою конфіденційності та іншими правовими документами провайдерів ліквідності, розміщеними на їх веб-сайтах, застосунках або відображені в інший спосіб.
 4. Якщо для здійснення транзакції між Віртуальними активами і / або транзакції між Віртуальними активами і Фіатними коштами  провайдери ліквідності вимагають проходження процедур ідентифікації / верифікації, надання документів, інформації, Ви самостійно приймаєте рішення про проходження процедур ідентифікації / верифікації користувачів, надання документів та інформації таким особам або відмову від цього, і погоджуєтеся з тим, що при ненаданні інформації та / або документів перерахування активів (успішне завершення операції) не може бути вчинене. Ваші правовідносини з провайдерами ліквідності регулюються Умовами користування, Політикою конфіденційності та іншими правовими документами провайдерів ліквідності, розміщеними на їх веб-сайтах, додатках або відображені в інший спосіб.
 5. Для завершення будь-якої транзакції кожна транзакція повинна бути підтверджена і записана до відповідного Реєстру в Мережі. Такі Мережі являють собою децентралізовані однорангові мережі, підтримувані незалежними третіми сторонами, які не належать нам, не контролюються і не експлуатуються нами.
 6. Ми не можемо гарантувати, що  транзакції, відправлені Вами через наш Гаманець, будуть підтверджені у відповідній Мережі. Ви погоджуєтеся і розумієте, що транзакції, які Ви здійснюєте можуть бути не підтверджені або їх обробка може бути істотно затримана відповідною мережею Віртуальних валют, що використовується для обробки транзакції.
 7.  Після того, як деталі транзакції були відправлені в Мережу віртуальних активів, ми не можемо гарантувати Вам можливість скасувати або іншим чином змінити Вашу транзакцію або деталі транзакції.
 8. Ми приділяємо велику увагу якості роботи служби технічної підтримки та забезпеченню високого рівня обслуговування всіх користувачів.
 9. Спілкування між Вами і співробітниками служби технічної підтримки Гаманця має здійснюватися в рамках етичних і правових норм. Грубість, агресивність, образи, поширення завідомо неправдивих відомостей, застосування ненормативної лексики та інші форми прояву неповаги до співробітників служби технічної підтримки Гаманця з Вашого боку можуть призвести до відмови в обслуговуванні і відмови в наданні Вам будь-якої технічної допомоги.

VI. Анонімність

 1. Ми не збираємо і не зберігаємо дані Вашого паспорта, електронної пошти, номер телефону.
 2. Ми не маємо доступу до інформації про Ваші банківські реквізити, дані Вашої банківської картки.
 3. Ваші банківські реквізити, дані Вашої банківської картки не зберігається в додатку.
 4. Виключно в разі, якщо при проведенні Вами транзакцій між Віртуальними активами і Фіатними коштами і / або при обміні Віртуальних активів виникають підозри в легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом, і / або в здійсненні шахрайських дій провайдери ліквідності мають право вимагати від Вас проходження процедур ідентифікації / верифікації користувачів, надання документів, інформації, підтверджувати джерело походження активів, надавати інформацію про суть фінансової операції, інші документи і інформацію. Подальші Ваші правовідносини з провайдерами ліквідності в таких випадках регулюються Умовами користування, Політикою конфіденційності та іншими правовими документами провайдерів ліквідності, розміщеними на їх веб-сайтах, в додатках або відображені в інший спосіб. 

Це положення не поширюється на операції по зарахуванню Віртуальних активів на Гаманець / перерахуванню Віртуальних активів з Гаманця.

VII. Ви зобов’язані:

а) виконувати обов’язки відповідно до цих Умов;

б) не поширювати будь-яку інформацію та / або комп’ютерні програми, які містять комп’ютерні віруси або інші небезпечні компоненти, еквівалентні їм;

в) не створювати загрози майну, здоров’ю та безпеки країн, громадян і юридичних осіб;

VIІI. Сфера відповідальності:

 1. Ми не несемо відповідальності за:

а) правильність даних, переданих Вами;

б) перебої або відсутність доступу до Гаманця і до сайту, якщо вони мають місце не з нашої вини;

в) будь-які Ваші або дії провайдерів ліквідності;

г) будь-які Ваші дії або бездіяльність, так само як і дії або бездіяльність третіх осіб;

д) перебої в подачі електроенергії, проблеми з передачею даних або підключень, доступ до Інтернету, що виникли не з нашої вини;

е) порушення прав третіх осіб в результаті Ваших дій, вчинених при використанні Гаманця.

2. Ми не несемо відповідальності за будь-які прямі, непрямі, випадкові, спеціальні або штрафні збитки, включаючи, крім іншого, збитки за упущену вигоду, дані, гудвіл, перерви в роботі, будь-які інші комерційні або нематеріальні збитки, що виникли в результаті:

1) Вашого використання  Гаманця;

2) несанкціонованого доступу, використання або зміну Ваших транзакцій або контенту.

3. Ви погоджуєтесь дотримуватися всіх законів, включаючи, крім іншого, законодавство про цінні папери і фінансові ринки, в сфері боротьби з відмиванням грошей і контрафакцією, закони про захист прав споживачів, фінансове законодавство. Ми не несемо відповідальності за випадки порушення закону Вами.

 1. Ні в якому разі наша   відповідальність  не може перевищувати суму в 5 000 (п’ять тисяч) доларів США.

IX. Відповідальнысть:

 1. Ви використовуєте Гаманець на свій розсуд і під свою відповідальність.
 2. Гаманець підпадає під дію «ЯК Є» та «ЯК ДОСТУПНО».
 3. Гаманець надається без гарантій, придатності для конкретної мети, точності, своєчасності або продуктивності.
 4. Ми не можемо гарантувати відсутність втручання третіх осіб в використання Вами Гаманця, а також безперебійну своєчасну, безпечну або безпомилкову роботу Інтернету, децентралізованих тимчасових мереж. Ми не можемо нести відповідальність за уразливості або збої в роботі мережевих протоколів, оскільки Гаманець є виключно інструментом доступу до мережевих протоколів.
 5. Ніяка усна або письмова інформація або поради, надані нами, не мають на увазі гарантію, прямо не зазначену в цій Угоді.
 6. Ми можемо розширювати функціональність, покращувати або іншим чином модифікувати Гаманець (або будь-яку його частину), що подається відповідно до цієї Угоди в будь-який час без попереднього повідомлення. Ви погоджуєтесь завантажити таке оновлення і / або несете відповідальність за відсутність оновлень на своєму пристрої.
 7.    Ми не можемо нести відповідальності за втрату або пошкодження ваших даних, мнемонічною (seed) фрази, ключів і т. Д., Які можуть бути викликані такими оновленнями, оскільки у нас немає доступу до них.
 8. Ви несете відповідальність за збереження Ваших паролів / ключів, мнемонічною (seed) фрази, ми не можемо нести відповідальність за їх втрату Вами і несанкціонований доступ до Гаманця / активам, який має місце внаслідок такої втрати.
 9. Ви розумієте, що такі зміни можуть зажадати від Вас зміни або поновлення Гаманця.

X. Ви несете відповідальність за:

а) дотримання законодавства країни, в якій Ви проживаєте;

б) конфіденційність Ваших паролів / ключів, мнемонічної (seed) фрази. Ви несете відповідальність за втрату мнемонічної (seed) фрази, Ваших паролів і можете бути притягнуті до відповідальності за будь-які збитки, що виникли в результаті такої втрати;

в) здійснення дій, які можуть становити загрозу для нормального функціонування Гаманця і / або сайту;

г) будь-яку шкоду, заподіяну Вашими діями.

XI. Санкційна політика: 

 1. Якщо Ви є резидентом або зареєстровані в країні, включеній в міжнародні санкційні списки і / або використання Гаманця суперечить законодавству країни, резидентом якої Ви є / в якій зареєстровані Ви не можете використовувати Гаманець.

XII. Політика конфіденційності:

 1. Ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності, яка пояснює, як ми збираємо, використовуємо, обробляємо і захищаємо Персональні дані, які Ви надаєте нам при використанні Гаманця.
 2. Політика конфіденційності є частиною цих Умов.

XIII. Право інтелектуальної власності:

 1. Весь текст, графіка, патенти, додатки, редакційний контент, дані, форматування, графіки, малюнки, HTML, зображення, програмне забезпечення та інше, вміст API, сайту і т.д. (Спільно іменовані «Власні матеріали»), які Ви бачите або читаєте на сайті належать нам.
 2. Власні матеріали захищені.

XIV. Припинення терміну дій Умов:

 1. Угода діє до тих пір, поки Ви користуєтеся Гаманцем.
 2. Ваші відносини з нами і використання Гаманця можуть регулюватися законами, нормативними актами та правилами державних або регулюючих органів у вашій або нашої юрисдикції («Право, що застосовується»). Укладаючи цю угоду, Ви погоджуєтеся діяти відповідно до будь-чинним законодавством і бути юридично пов’язаними з ним.

XV. Інші умови:

 1. Ми залишаємо за собою право змінювати, модифікувати, доповнювати і розширювати функції Гаманця.
 2. Ми залишаємо за собою право на власний розсуд проводити процедури ідентифікації / верифікації користувачів, вимагати від Вас підтверджувати джерело походження активів, інформацію про суть фінансової операції, а також будь-яку іншу інформацію на наш розсуд. Використовуючи Гаманець Ви погоджуєтеся надавати необхідні документи і інформацію. 
 3. Ми залишаємо за собою право заморожувати активи, в тому числі в разі наявності підозр у легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом. Використовуючи гаманець Ви погоджуєтеся надавати документи та інформацію, що підтверджують законність їх походження. 
 4. Ми залишаємо за собою право надавати додаткові послуги, реферальні програми та інші функції, пов’язані з використанням Гаманця. Такі зміни і / або нововведення будуть відображені в цих Умовах та / або на сайті, і / або в застосунку, та / або в окремих документах, які є невід’ємною частиною цих Умов і встановлюють правила їх використання. 
 5. Якщо Ви завантажили Гаманець в результаті переходу за  реферальним посиланням, це означає, що Ви погоджуєтеся з умовами Реферальної програми і автоматично стаєте її учасником. В цьому випадку Вам присвоюється такий ідентифікатор, як CashbackToken.