Програма лояльності

Рекомендуйте нас друзям і отримуйте стабільний дохід! Заробляйте до 30% від сервісних комісій Trustee Wallet за обмінні операції рефералів.

 

Як активувати кешбек

 

Запросіть нового користувача за своїм кешбек-посиланням (воно доступне в розділі "Заробити"). Після встановлення додатка за вашим посиланням ви отримуватимете 10% від торгових комісії Trustee за свої обміни.

 

Cashback посилання — це Ваше анонімне посилання, за яким Ви можете запрошувати друзів і брати участь у програмі лояльності.

 

Які умови партнерської програми

Реферальна програма доступна відразу після встановлення Trustee Wallet і складається з двох рівнів:

  • Рівень №1 — 10% від торгових комісій Trustee за обмінні операції ваших друзів (активується з першого партнера).
  • Рівень №2 — активується при перевищенні обороту структури в 5000 USDT на тиждень і дозволить отримувати 10% від торгових комісій Trustee користувачів 2-го рівня (друзі ваших друзів).

 

Де подивитися мою нагороду і кількість рефералів

 

У вкладці "Заробити" ви зможете подивитися всіх, хто встановив Trustee за вашим посиланням, а також загальну кількість нарахувань.

 

Яка мінімальна сума для виведення нагороди

 

Ви можете запросити через підтримку виведення нагороди по досягненню суми в 2 USDT.

 

Як стимул, щоб ваші друзі та знайомі встановлювали гаманець за вашим посиланням, для них передбачено бонус у розмірі 1,99 USDT, який буде зараховано вашому рефералу на кешбек-баланс відразу після того, як він встановить гаманець за вашим реферальним посиланням.