Як надіслати кошти на інший гаманець

УВАГА! Адреса одержувача має відповідати мережі та валюті, яку ви надсилаєте, інакше це може призвести до втрати коштів.

 

1. Перейдіть до вкладки активу, який потрібно надіслати.

 

2. Натисніть кнопку “Відправити” та вкажіть суму надсилання в криптовалюті або локальній валюті, а також адресу одержувача. Натисніть “Далі”.
2024 03 29 221050950

 

3. На екрані квитанції ознайомтеся з деталями транзакції – сумою відправки, адресою одержувача, Комісією мережі (майнерів) та натисніть “Надіслати”. Ви також можете змінити Комісію мережі або встановити в налаштуваннях транзакції.

 

4. Відправку виконано, а в деталях з’явиться Хеш, як підтвердження відправки. Транзакція набуде статусу Успішно, коли її підтвердять майнери.
2024 03 29 221201182

УВАГА! Комісія мережі розраховується додатком  на підставі даних самої мережі в момент створення транзакції і не залежить від суми надсилання. Зміна комісії мережі може призвести до збільшення часу підтвердження транзакції майнерами.

 

Нагадуємо, що успішні транзакції у криптовалютах незворотні і не можуть бути скасовані. Ви можете прискорити лише ту транзакцію, яка ще немає підтверджень мережі.

 

Щоб поділитися транзакцією з кимось – натисніть кнопку “Поділитися” (у правому верхньому кутку).